משתחררים ממעגל הקארמה השלילי של הדפוסים הקארמתיים

ומגשימים את פוטנציאל העוצמה והשפע של נשמתנו

מחוברים לנשמה
פגישת הזנקה - יוצאים לחופשי

האם את מרגישה לפעמים שאת מתמודדת עם אתגרי חייך ואת לא יודעת מה לעשות,

מה הדרך הנכונה לפעול ולפתור אותם?

מה הדרך לסגור את הפער בין הרצוי למצוי ולחיות את פוטנציאל האושר והעושר

שעמוק בתוכך את כול כך כמהה אליו ?

אם כן, פגישת ההזנקה יוצאים לחופשי היא מתנה ענקית עבורך
לאחר שצפית בסירטונים את מבינה שאת חיה את הלופ של הדפוסים הקארמתיים שלך.

הצעד הראשון לצאת מהלופ של

גלגל הקארמה של הכאב , הסבל , החוסר

הוא ההכרה בדפוס ובחירה להתחיל לטפל בו.

מה הולך להיות לנו בפגישה?

זיהוי הדפוסים הקארמתיים שלך

לאחר הרישום , אקח ממך את תאריך הלידה ואכין את מפת ייעוד הנשמה שלך על פי שיטת קוד – העל האנושי. דרך המפה נזהה את הדפוסים הקארמתיים עימם את מתגלגלת, את שיעורי החיים שבאת ללמוד ואת היכולות הגבוהות שנפגעו כתוצאה מהפצע הרגשי של הדפוסים הקארמתיים. 

אבחון חסימות

לאחר שנבין את הדפוסים הקארמתיים של הפצע הרגשי שבאת לרפא בחיים אילו. נראה איך הפצע הרגשי של הדפוסים הקארמתיים שלך בא לידי ביטוי כעת במעגל החיים שלך. איך דפוסים אילו מתגלמים באתגרים עימם את מתמודדת. ואז נעבור אבחון נוסף לזיהוי החסימות  בזרם האור של העוצמה והשפע של נשמתך.

בניית תוכנית פעולה

נבנה תוכנית פעולה מותאמת לך אישית לריפוי המטען "השלילי" של הפצע הרגשי של הדפוסים הקארמתיים שלך ופתיחת צינור העוצמה והשפע שמיועד לך על פי תוכנית חייך הגבוהה.

מבטיחה לך שפריצת הדרך שלך
מתחילה כאן!


עלות הכנת מפת ייעוד הנשמה שלך : 350 ₪

עלות פגישת יעוץ איתי:  550 ש"ח

סה"כ שווי הפגישה 900 ש"ח

אבל עד סוף החודש לכל מי שצפה בסירטונים

הנחה מיוחדת של 47 אחוז

ועלות הפגישה רק 480 ₪

הפגישה יכולה להתקיים או בזום או בפיסי אצלי במושב גנות

נעים מאוד,

שרוני מלכיצדק הכהן

כבר 15 שנה שאני מלווה א- נשים לצאת מהלופ השלילי של הפצע הרגשי של הדפוסים הקארמתיים שלהם, ועוזרת להם להגשים את פוטנציאל העוצמה והשפע הטמון בהם.

את הסיפור האישי שלי וכיצד הגעתי לבצע את השליחות שלי בעולם אניח ממש כאן לפניך ללא כל פילטרים באופן הכי גלוי וכנה שיש:)

כשהייתי בת 7 תפס אותי סוטה מין, הוא לא הצליח לאנוס אותי. אני בכיתי והוא אמנם ברח, אך הוא בכל זאת הצליח להכניס את הנפש העדינה שלי לפחדים וחרדות, ובכך העולם הפסיק להיות מקום בטוח עבורי. כל הילדות והנערות חייתי בכיווץ, בפחדים, בתלותיות באחרים כי פחדתי להיות לבד, דבר שהוביל לפגיעה בערך העצמי ובדימוי העצמי שלי. רציתי לעשות מלא דברים אבל פחדתי, אז לאט לאט גם למדתי להשתיק את הרצונות שלי.

בגיל 31 עברתי משבר טראומתי נוסף, התגרשתי בשברון לב לאחר שנה וחצי ממי שחשבתי שהוא אהוב ליבי, ובזאת שוב חוויתי פגיעה בערך העצמי והדימוי העצמי שלי.

שני האירועים הללו הביאו לחיי שני התגלויות של האלוהות (פעם אחת בגיל 25 ופעם שנייה, 7 שנים אחרי כן, לאחר הגירושין בגיל 31). שתי ההתגלויות פתחו בפניי גישה לממדים של המקור ממנו כולנו נובעים, לעולמות העליונים. נוצר חיבור ביני לבין נשמת העל שלי, העצמי העליונה שלי. בעקבות חיבור זה התחלתי לקבל מיידעים על מהותנו האלוהית, על הייעוד הגבוה שלנו כנשמות שמתגלמות בעולם של חומר וצורה, על משחק הקארמה של הדואליות של החושך והאור, על מבנה הפוטנציאל המלא שלנו, ומה יוצר לנו את חווית הכאב , הסבל, החוסר, הפער בין הרצוי למצוי בחיים. בעקבות הידע והכלים שנחשפתי אליהם כל נתיב חיי השתנה, ואיתו תפיסת עולמי לגבי המציאות בה אנו חיים והטראומות שעברתי.

ברגע שהתחלתי לתרגל את הכלים האלה לריפוי ה”פצע הרגשי” של הדפוסים הקארמתיים שלי. חוויתי מהפך בחיי. גיליתי את עצמי מחדש, גיליתי את הפוטנציאלים והיכולות הגבוהות שלי, שלא חשבתי אפילו שקיימים בי, גיליתי את הייעוד הגבוה שלי, את תכלית הקיום האמיתית של חיי, גיליתי את הדרך לממש את הפוטנציאלים האלה.

הפכתי מילדה פחדנית חרדתית, תלותית, לאישה עוצמתית מנהיגה שעזרה כבר לאלפי אנשים להתחבר עם נשמת העל שלהם לפצח את קוד השפע והעוצמה שלהם ולממש את הפוטנציאלים והיכולות הגבוהות שלהם.

 

משכירה שמרוויחה 7000 ₪ בחודש , הפכתי לעצמאית בעלת עסק מצליח והגעתי למשכורות שאפילו לא חלמתי שאפשריים עבורי.

התחלתי לסגור את הפער בין הרצוי למצוי בחיי ולהגשים את החלומות הכי נשגבים שלי.

החיים שלי קיבלו משמעות עמוקה התחלתי להבין את הנסתר מאחורי הגלוי של האתגרים שלי . ידעתי איך לפעול אחרת כדי לצאת מהלופ ולפתוח את הפוטנציאלים הגבוהים של האור והשפע המיועדים לי התחלתי לראות את האור והמתנה בכל רגע ורגע של חיי וזו בפני עצמו מתנה ענקית.

אני יודעת מה זה לחיות בכיווץ

ובפחד לא להגשים

לא להגשים את החלומות והתשוקות שלך, לחיות את החיים בפשרה. כמה כאב, סבל ותסכול יש בזה. ולכן הקדשתי את חיי ללוות א- נשים לצאת מהכיווץ של הדפוסים הקארמתיים שלהם לחבר אותם למקור העוצמה והשפע שלהם ולהוביל אותם  לחיים מלאים במשמעות . אני כול כך מתרגשת בשבילך שהנשמה שלך הובילה אותך אלי . זה סימן שהגעת לשער הגאולה שלך ועכשיו הכל תלוי רק בך האם תקחי את המפתח לגן העדן המיועד לך???

אז יאללה למה את מחכה? 

ניפגש בפגישת ההזנקה, 

שרוני