מהם עשרת הבלמים הפנימיים שמונעים מאיתנו
לחיות במלוא העוצמה והשפע של מי שאנחנו

הצטרפו אלי לאחת ההרצאות המרתקות שתשמעו בחייכם

יום חמישי ה 14.1 בשעה 21:00

  • תפגשו את 10 עמודי התווך/כוחות העל שמחזיקים את הנפש באיזון ומרכיבים את מרכז העוצמה והביטחון שלנו והפוטנציאל המלא של מי שהננו, המאפשרים לנו לנוע בתוך השינוי ביצירתית, פרודוקטיביות ועוצמה, ולייצר שפע גם בתקופה הנוכחית.
  • הכירו את קוד האיזון האלוהי - קוד 666, שיחזיר אתכם לאיזון, שלווה ושקט נפשי בתוך הכאוס וחוסר הוודאות הנוכחי. הקוד שנפגע כתוצאה ממשחק הדואליות של החושך והאור וכתוצאה מכך העצמה שלנו נפגעה.
  • ותחשפו לתוכנית 21 יום לשיחרור הבלמים והחסמים הפנימיים ובניית מרכז העוצמה והביטוי השופע של מי שהנכם , תהליך שיחזק אתכם בטרנספורמציה מעידן הדואליות של החושך והאור לעידן האור, האחדות והאהבה ויבנה בכם את החוסן הנפשי והעוצמה שמיצרים את השפע בחיים.

שרוני מלכיצדק כהן

הבעלים של האקדמיה לגיבורי על

שרוני כהן (48) – אשת עסקים, מורה, מטפלת ומאסטרית למימוש פוטנציאל העצמי העליון והגשמת ייעוד הנשמה. ב- 18 שנים האחרונות טיפלה במאות אנשים וליוותה אותם לחיות חיים משמעותיים ומוגשמים. הילרית, מתקשרת ומפתחת השיטה הקוד העל אנושי – מפחד מעכב לעוצמה מתפרצת, השיטה לאיזון מערכת הנפש, חיבור לכוחות העל המרכיבים את פוטנציאל העצמי העליון והגשמת תוכנית החיים האלוהית הגבוהה שנולדנו לתוכה. מלווה, מעצימה ומנחת קורס ״המפתח לחיים״ – הקוד העל אנושי המחבר את האדם לפוטנציאל המלא שלו, לעצמי העליון ומעניק חופש והגשמה בחיים האישיים והעסקיים לאנשים שרוצים להתחבר לעוצמה שלהם לצאת לחופשי, לנטרל פחדים ותסכולים ושאר רגשות נמוכים ולחיות את החיים במלוא העוצמה ♥

גלילה לראש העמוד