עקרונות השיטה

 

  1. אתה ניצוץ אלוהי.

השיטה דוגלת בכך שנולדת כזרע אלוהי מלא באהבה עוצמה חוכמה ושפע אין סופי.  כול שעליך לעשות הוא לתת יד לנשמה שלך  ולהסכים לצאת איתה למסע למימוש העוצמה, החוכמה, האהבה והשפע שקיימים בתוכך כדי שתחווה מציאות של גן עדן בזמן שהותך על כדור הארץ.

  1. בכל אחד מאיתנו טמונים כל הכוחות והיכולות ליצור את חלומות חיינו.

העצמי האלוהי שאנחנו  בנוי מעשרה כוחות על , אותם עשרה כוחות שדרכם הבריאה יצרה את עצמה.  
כדי שכול אחד יוכל לממש את עצמו בפוטנציאלים הגבוהים שלו ולהגשים את יעוד נשמתו, עלינו לפתח את אותם עשרה כוחות והיכולות הטבועים בנו ולהביא אותם לאיזון. שאנו עושים זאת אנו פותחים את צינור השפע שלנו ומאפשרים למהות הגבוהה שלנו ליצור דרכינו את חווית חיינו בפוטנציאלים הגבוהים ביותר, ללא מאמץ וללא עכבות , פשוט בזרימה מופתית, בדיוק באותה גאונות שבה מערכות גופנו המורכבות עובדות ומתפקדות ללא התערבותנו  בהפעלתן.

  1. מהות חיינו היא ללמוד לעבוד עם כל הכוחות והיכולות הטמונים בנו בדרך מאוזנת.

כול אחד מאיתנו נולד עם שני כוחות על דומיננטיים שכוחותיהם יוצרים את האישיות שלו ודפוסי ההתנהגות שלו ובעקבות כך את מציאות חייו. כול אחד מאיתנו בא ללמוד לאזן את אותן שני כוחות על ידי זה שילמד לפתח את שאר כוחות העל והיכולות הטמונים בהם ובכך יאפשר לכל מהותו להתממש דרכו.

  1. החוויות/שעורים בחיינו הם משהו חיובי שבה לעזור לנו לפתח את הכוחות והיכולות הטמונים בנו.

מאחורי השיטה עומדת האמונה שיש בנו את כל הכוחות  והיכולות הדרושים לנו כדי ליצור כל דבר שאנו חפצים בו. לפני הגענו לכאן בחרה נשימתנו מסלול חיים שיעזור לה לפתח ולהטמיע כוחות  ויכולות אילו ויצרה לעצמה את החוויות הנדרשות. חוויות אילו נקראות שעורים ומידי יום אנו מקבלים אין סוף אפשרויות לממש שעורים אילו ולפתח את הכוחות ויכולות הנשמה שלנו. כאשר אנו מודעים לשעורים שבחרנו . יש ביכולתנו לעשות את הבחירה שתוביל אותנו לכיוון האושר השפע ומימוש העצמי הגבוה ביותר. כאשר איננו מודעים למסלול ולשעורים אותן בחרה הנשמה אנו חושבים שחווית חיינו הינה מקרית והרבה פעמים רואים את האתגרים שעומדים בפנינו כמשהו שלילי במקום הזדמנויות להעצמה אישית.

  1. כול אחד מאיתנו נולד עם חוזה מקודש ומשימה רוחנית מולדת.

המסר הפשוט והחזק שלה הוא שכל אחד מאיתנו נולד עם משימה רוחנית מולדת, עם חוזה מקודש ללמוד להשתמש בכוח האישי שלו בצורה אחראית נבונה ואוהבת. כאשר אנו יודעים איך להשתמש בכוח האישי שלנו, אנו יכולים ליצור לעצמינו את אותו גן עדן, אותן חיים חלומיים שאנו מייחלים לעצמינו שמקורתם ותשוקתם מגיעה מאותו מקור כוח שקיים בתוכנו ומכוון אותנו למימושו.

  1. הכוח האמיתי בחיים הוא כוחה של הנשמה.

במשך אלפי שנים שלטה בחברה התפיסה, שכוח הוא כלי משחית, וכוח מוחלט משחיט בצורה מוחלטת. סמכות ושליטה, כסף ומין העניקו את המלכודות המלאכותיות של כוח.  הבנת מערכת הנשמה ואיזונה יציעו לך חזון עמוק הרבה יותר אודות כח אמיתי מהו – הכוח של הנשמה.

  1. התשוקות הכי גדולות שלך החלומות הכי גדולים שלך הם הכוונה של הנשמה שלך ולא דמיונות או פנטזיות תלושות מהמציאות.

השיטה דוגלת באמונה שיש בנו הכל, הכל כבר קיים בתוכנו וניתן לנו, כל מה שאנו צריכים לעשות זה להתחבר לאותם כוחות  ויכולות הקיימים בתוכנו כדי לאפשר, לעצמי הגבוה שלנו, האני העליון שקיים בתוכנו, ליצור את מציאות חיינו הרצויה. רצון הנשמה ורצונך זהים הם, נהפכו הרצונות הכי גדולים שלך והחלומות והתשוקות הכי גדולות שלך, מגיעים מאותו מקור שנקרא  אור הנשמה החלק בתוכך שבחר את מסע חייו וקמע להגשים את יעודו.

     8. הרגשות שלך הן הכוח הממגנט ויוצר את חייך.

השיטה גם דוגלת באמונה שכדי לחוות אהבה וזוגיות מעצימה עליך קודם כל לפתח ולהתחבר לאהבה בתוכך, עליך קודם כל להפוך להיות האהבה עצמה. במידה ואתה רוצה לחיות חיי חופש והגשמה של המהות שלך, עליך קודם כל להיות החופש. כדי לחיות חיים עוצמתיים מלאים בהרפתקאות, עליך קודם כל להיות העוצמה שיוצרת חיים אלה.  כל האיכויות האלה ועוד קיימים בתוכך ועל ידי איזון מערך הכוחות הפנימי שלך אתה יכול להתחבר אליהם ולהפוך להיות הם ובכך לקבל וליצור את המציאות הרצויה לך.

  1. השפע הוא אתה

השיטה דוגלת בכך, שכל השפע שאנו מחפשים נמצא קודם כל בהבנה שכל השפע קיים בתוכינו.

שאנחנו לומדים לעבוד בשיתוף פעולה עם החלקים האלוהיים שלנו, עם התוכנית האלוהית או עולים על הדרך המיועדת לנו וזוכים לסגור את הפער בין הרצוי למצוי בחיים ולהגשים את פוטנציאל האושר והעושר המיועד לכולנו על פי התוכנית האלוהית.