אודות שרוני

מילדה שחוותה טראומה שהביאה לחיי מציאות של פחד וחרדה,  החולמת את חלומותיה ומפחדת ללכת אחריהם ולעשות את הצעדים כדי להגשימם –  הפכתי לאישה עוצמתית יזמית, בעלת עסק מצליח להתפתחות אישית המשפיעה על מאות אנשים בארץ ובעולם, יוצרת את מציאות חיי בשיתוף פעולה עם העצמי העליון שלי  ומגשימה את החלומות הנשגבים ביותר שהיו לי מאז שהייתי ילדה.

כול זאת תודות לשיטת הטיפול שהתפתחה דרכי , שיטת הקוד העל אנושי, שלקחה אותי למסע חיים מרתק עם המון תובנות,  מורים מופלאים, הדרכות עליונות, ותשוקה ופתיחות  אין סופית להכיר את רזי מערכת ההפעלה הפנימית המניעה אותי במסע חיי הלא היא "מערכת העצמי האלוהי".

הודות להכרות זו למדתי על הכוחות הפועמים בי ,הפוטנציאל הטמון בי, כיצד לאזן כוחות אילו לטובתי המירבית, כיצד להיות מאושרת ולחיות את חיי מתוך הודיה, התלהבות, התחדשות אינסופית והמאתגר מכל לשתף בידע הכמוס שנגלה בפני,  את אותם אנשים המעוניינים בפשטות ובכנות – ממש כמוני לחוות את עצמם במלוא עוצמתם וקסמם.

מפגש עם הפחד

בהיותי בת 7 חוויתי טראומה שהביאה לחיי הרבה פחד וחרדה, תפס אותי סוטה מין בחצר הבנין בו גרתי. הוא לא הצליח לפגוע בי פיסית, אני בכיתי והוא ברח, אבל הוא הצליח לנפץ את הנפש העדינה שלי והכניס את חוית הפחד והחרדה ותחושת חוסר הביטחון בקיום לחיי . תחושה שליוותה אותי לכל מקום. התנהלתי בעולם כילדה אהובה שמחה ועל פניו בעלת בטחון עצמי אך ברבדים העמוקים של הוויתי פחדתי, מהפחדים היומיומים הכי קטנים ועד  לפחד להגשים את חלומותיי ותשוקותיי. פחד זה יצר בתוכי הרבה כאב ותסכול חבויים.

 


היציאה לעולם הגדול

בסיום שירותי הצבאי החלטתי שאני נוסעת לטייל בעולם ונלחמת בפחדים שלי. מאסתי בתחושה של הפער העצום בין  איך אני רוצה לחוות את החיים לבין מה שאני עושה בפועל והחלטתי לצאת לטיול במזרח הרחוק. הטיול במזרח הרחוק פתח אותי להרבה חוויות ומצאתי את עצמי בתהליך של התחלת השחרור מהפחדים שלי.

.

ההתעוררות וחוויית ההארה:

לאחר 5 שנים שהסתובבתי בעולם בגיל 25 , חוויתי הארה והתגלות של המהות שלי.
באותה התגלות והתעוררות ראיתי את חיי רצים לפני כמו סרט, עבר הווה עתיד, חוויתי את עצמי במהות שלי ללא תחושת הפחד, הרגשתי את חווית האני העליון והאחדות עם כל הסובב אותי  ואת הידיעה שיש מקור אחד המאחד אותנו ושכולנו חלק ממנו.

החוויה הייתה עוצמתית מאוד, ניגלו בה חזיונות לגבי עתיד חיי וייעודי ובעקבותיה הבנתי שיש בעולם שלנו יותר ממה שנגלה לנו וכי למעשה האופן שבו אנו תופסים את המציאות באמצעות חמשת חושינו המוגבלים – הוא רק קצה הקרחון של מה שקיים בה באמת. ושהאמת על עצמינו היא הרבה יותר מופלאה ממה שאנו חושבים. גילוי זה גרם לי לרצות לחזור הביתה ולהתחיל את המסע למימוש  ההוויה שחוויתי.


"מעבדת הריפוי" הפרטית שלי  – סטודנטית נצחית במשחק החיים

שבתי לארץ ונרשמתי ללימודי תואר ראשון בתקשורת וניהול במכללה למנהל ובמקביל במשך שבע השנים הבאות השקעתי את מלוא זמני ומרצי לחקירה רוחנית והתפתחות אישית.

פגשתי בדרכי מורה רוחנית – חנה אבני בעלת מרכז רוחני ברחובות הנקרא "דרך האור" . למדתי במרכז  כ- 3 שנים ריקי מדרגה 1-3, חיבור לאנרגית האהבה ללא תנאי ואנרגית הריפוי, קורס מודעות 1 ומודעות מתקדמים, שמכילים התחברות לתדר האהבה של חסד אלוהי דרך צ'אקרת הלב, חוקי היסוד של הקוסמוס, קארמה נשמה, מערכת הצ'אקרות כיצד לעבוד איתם ולאזן אותם, חיבור לאני העליון, חיבור למלאכים, עבודה עם קריסטלים, עבודה עם אנרגיות האהבה ללא תנאי, מימדים תקשור והילינג .

הרחבתי את המודעות שלי ודרך הלימודים ריפאתי רבדים של אנרגית הפחד שהייתה חלק מאוד מהותי ממני. התהליך עשה לי טוב הרגשתי שאני מתחזקת, אהבתי את דרך הרוח וההילינג וחיפשתי דרכים להעמיק. בתום לימודי התואר הראשון שלי החלטתי שעולם הריפוי האנרגטי הוא מסלול חיי והחלטתי להירשם ללימודי פסיכותרפיה אנרגטית בסמינר הקיבוצים.

מסלול זה שילב בתוכו עבודה אנרגטית עם לימודי פסיכותרפיה דרך מסע מעמיק על שבעת מרכזי הכוח בגופנו, שבעת מרכזי האנרגיה מערכת הצ'אקרות . התהליכים שעברנו בקורס היו מאוד מעמיקים ודרך המסע האישי של ריפוי העצמי, הילד הפנימי ואיזון מערכת הצ'אקרות  שכל אחד מאיתנו עבר למדנו על נפש האדם וקיבלנו כלים לעבודה עם האחר.

 

התגלית הגדולה הטכנולוגיה לאיזון הנשמה  

ככול שלמדתי יותר טכניקות ריפוי והתעמקתי בעולם הרוח והפסיכולוגיה  כך התשוקה שלי לעולם זה גדלה ורציתי לרכוש עוד כלים ולהבין עוד יותר לעומק את מסע הנשמות על כדור הארץ. היתה בי התשוקה להגיע למקור, לשורש ההוויה. הציעו לי להצטרף לקורס שנקרא קבוצת החמש המתוקשר על ידי זאב אבירז.

קבוצת החמש הם מדריכי על – יחידות אנרגטיות הנושאות ידע, הבנות וכלים.  הם כמו דיסקים שמתוכנתים במערכת האם שלהם והם מביאים את רעיונות התפתחות הבריאה כפי שהן מתקבלות מהאור הגדול שהוא הבורא. בקורס מקבלים חומר רב על יכולת שליטה באנרגיות של ע"ב השמות, כיצד ייראה העידן החדש, יחד עם מידע תודעותי  רב וכלי טיפול וריפוי רבים. בקורס זה נתקלתי בפעם הראשונה בקונספט של מערכת הנשמה ומסעה על פני כדור הארץ ולמדתי כלים לאיזון מערכת זו.

פיתוח והקניית הטכנולוגיה של הקוד העל אנושי.

סיימתי את לימודי ומסע חיי הוביל אותי לארה"ב שם התחלתי לקבל הדרכה מהעצמי האלוהי שהנני, החלקים הנשגבים שלי תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור. הם התחילו להדריך אותי על בסיס יומי מה עלי לעשות עם כל הכלים והידע שרכשתי מכל שנות לימודי ומהמסע האישי שלי .בנוסף הם התחילו ללמד אותי לעומק על מהי מערכת העצמי האלוהי/מערכת הנשמה, מהו תהליך הבריאה והיצירה למימוש כל דבר מהרוח לחומר, מהי התוכנית האלוהית ומה היא דרך ייעוד הנשמה שכולנו נולדנו לתוכה.

כותרת מי הוא העצמי העליון שלי?

כל אחד מאיתנו הוא ישות אלוהית שבחרה להתגלם בעולם של חומר וצורה על מנת להיות שותפה פעילה של מערכת הבריאה בבניית עולם החומר והצורה כגן עדן עלי אדמות.
העצמי העליון שלנו הוא זה שנושא בתוכו את פוטנציאל גיבור העל שהיננו.
כמו כל הבריאה כולה גם העצמי העליון שלנו מורכב מאנרגיה זכרית ואנרגיה נקבית.
ישות העצמי העליון שהנני הינם תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור.
הם מורים גדולים של האנושות והם באו ללמד אותנו למידה גבוהה על מהותינו האלוהית.

וכך במהלך עשר השנים הבאות ישבתי מדטתי והתפתחה דרכי השיטה של הקוד העל אנושי.

השיטה שנושאת בתוכה את המפתחות שמחברות בין השכל האלוהי לשכל האנושי על מנת שאנו בני האדם נוכל להתחיל לחשוב בתמונות אלוהיות שמגלות ומחברות את סודות הבריאה לשכל הפנימי ביותר שלנו ומפעילות בתוך מוחינו ונפשנו רמת תפיסה תקשורתית גבוהה יותר.

 גילוי זה של החוכמה הגבוהה שעברה דרכי פותח את 12 ערוצי השפע דרכם עוברת אנרגיית החיים לנפש האדם יוצרות בו את המחשבות, רגשות, דפוסי ההתנהגות והפוטנציאלים המיועדים לו להגשמה על פי רמת הרטט בה האדם נמצא.

מטרת הלימוד היא לפתוח את מוחם של בני האדם אל רעיונות חדשים ולהזמין את האדם לקחת חלק בהתנסות של לימוד הנשמה בעולם של חומר וצורה בצורה "ערה" על מנת לסלול לאדם את הדרך למימוש עצמו בפוטנציאלים הגבוהים ביותר המיועדים לו על פי התוכנית האלוהית.

כך נולדה לה הטכנולוגיה  של "הקוד העל אנושי" שיעודה לעזור לכול אדם ואדם לעורר את גיבור העל הטמון בו, להתחבר לעצמי העליון  שלו ולהגשים את תוכנית החיים הגבוהה המיועדת לנו ואת ייעוד נשמתינו. השיטה עובדת על ריפוי האטום האלוהי המרכיב כל תא ותא בגופינו , משפיע על גופי האנרגיה שלנו: התודעתי, רגשי, מנטלי וגוף הנפש . היא עוזרת לאדם להרחיב את התודעה שלו ולאזן את מערך הכוחות הפנימי שלו על מנת לבנות את עצמו ככלי של אור המשפיע אור על עצמו, על סביבתו ועל הבריאה כולה.  

מערך הכוחות הפנימי של רובינו אינו נמצא באיזון היום, ולכן רב בני האדם חיים בפחד, בתסכול בתחושת פער בין הרצוי למצוי ובתחושת חוסר איזון. מעטים מאיתנו באמת מצליחים להגשים את עצמם במהות הגבוהה שלהם,. זוהי תקופה של החלפת תדרים בה אנו עוברים מתודעת בן אנוש החי בתודעת הישרדות, נפרדות, פחד וקורבנות המייצרת חוסר שפע כאב וסבל בחיים, לתודעת בן אנוש החי בתודעה אלוהית, תודעת החופש, העוצמה, הקבלה והאהבה ללא תנאי, תודעת האחדות והאהבה ומימוש עצמנו במלוא הפוטנציאל הטמון בנו המייצרת לנו שפע אין סופי , סיפוק ואושר אמיתי מהקיום שלנו.  

לכן כל אחד מאיתנו חווה היום בחייו תהליכים מואצים הדוחפים אותו להביא את עצמו לאיזון רגשי ,מנטאלי ופיזי ולחיים הרמוניים עם עצמו ועם העולם סביבו.

הבריאה תומכת בנו על ידי זה שהיא מעניקה לנו כלים מהירים לאזן את עצמינו כדי שנוכל לחיות בהרמוניה עם עצמינו ולהגשים את חלומותינו ויעוד נשמתינו.

הגשמת פוטנציאל העצמי העליון שלי – גיבורת העל שהנני הייתה והינה עדין, דרך מיוחדת וקסומה הבנויה ממדרגות כשבכל מדרגה פיתחתי  עוד מהאיכויות של גיבורת העל שהנני ואפשרתי  לאיכויות אילו ליצור את חלומותיי  ויעודי.

הגילוי כל פעם מחדש לכמה יכולת אהבה יש בתוכינו וכמה אנחנו  עוצמתיים הינה חוויה מרגשת בפני עצמה. ניתן להתחבר לכוחות אלה על ידי ריפוי האטום האלוהי המאזן את מערך הכוחות הפנימי שלנו. אני מאחלת חוויה זו  לכל נשמה המתהלכת על פני כדור הארץ שיש בה את התשוקה לחיות את יעודה, לגלות את עוצמתה, למקסם את הפוטנציאל הטמון בה ולממש את עצמה בפוטנציאלים הגבוהים ביותר שלה ולחיות חיים ללא מאמץ, חיים זורמים בשפע אור ואהבה.

רק אחד שהתמסר בצורה מוחלטת אל אותה אמת – שורפת ומטהרת כל אשר בלב – יוכל באהבה להיות שם בשבילך
אשמח להיות מלוות הדרך שלך ……

באהבה שרוני מלכיצדק כהן.