אודות השיטה

על השיטה

שיטת קוד העל – האנושי נולדה מתוך החוויה האישית שלי ומתוך הצורך שלי לרפא את נשמתי.
דרך אותם כלים שרכשתי בדרכי כדי "לעזור לי" להשתחרר מחוויות הפחד והחרדה שגדלתי עימה  פותחה השיטה. 

דרך חווית ההארה וההתגלות והחיבור שלי לעולם העליון והחיבור שלי לתודעת העל של נשמתי – נשמת מלכיצדק עבר  דרכי קוד העל-  האנושי , המבוסס על מפת עץ החיים הקבלית וכלים של אלכימיה אנרגטית לאיזון מערך הכוחות הפנימי שלי ופיתוח היכולות הטמונים בי . 

הכמיהה האדירה בתוכי לחוות את האני העליון שלי, לחיות חיי חופש, חיי עצמאות, חיי שפע, חיים עם משמעות, העלתה אותי  על הדרך למימוש עצמי בפוטנציאלים הגבוהים ביותר והובילה אותי בשלב השני לרצות להעניק את המתנה הענקית הזו לכמה שיותר נשמות.  

המוליך המרכזי שמוביל את קו השיטה הינה הידיעה העמוקה שהיתה בתוכי שהחיים הם משהו תומך והכל צריך לזרום אלי בקלות וללא מאמץ, שאני יכולה ומסוגלת להגשים את חלומותי. לשמחתי כמיהה זו הובילה אותי להתמסר  לכלים שקבלתי המבוססים על עץ החיים הקבלי שהוא הדגם עליו בנויה השיטה ותורת קוד העל אנושי, התמסרות שהפכה את חיי לגן עדן עלי אדמות.

מה מייחד את שיטת  "קוד העל- האנושי"

 1. "מראיה צרה לראיה רחבה"

שיטת קוד העל  – האנושי תוביל אותך צעד אחר צעד לראיה רחבה יותר על חייך ולהבנה עמוקה יותר של המסע אותו בחרה נשמתך.  דע מאין באת ולאן אתה הולך הוא המוטו שמוביל את שיטת קוד העל – האנושי.  הנשמה שלנו היא מקור הקיום שלנו , היא השורש ממנו כל נפשנו פועלת. הבנה והעמקה לתוך עשרת אבות הטיפוס של כוחות העל והיכולות הטמונים בהם היוצרים את מבנה הפוטנציאל המלא של מי שהננו מחבר אותנו למקור הנשמתי שלנו. הכלים של השיטה יובילו אותך צעד אחר צעד לפתוח את תיבת האוצרות של נשמתך על ידי תרגול תהליך 12 החניכות שיפתח את צינורות השפע המזרימים את הכוחות והיכולות של פוטנציאל העצמי העליון/ גיבור על שהנך  למערכת הנפש שלך. 

            2. "דיוק מופתי לתוצאות

 1.  כל קושי שהנך חווה בחייך, כל חוסר סיפוק ,מגיע מאותו שימוש לא מאוזן במערך הכוחות הפנימי שלך ומאותן יכולות לא מפותחות בתוכך. שימוש בעודף או בחוסר של אותו כח יוצר חוסר איזון בעולם הרגשות ודפוסי החשיבה שלך ויוצר מציאות לא מספקת. דרך תרגול השיטה אנו למדים שכל בעיה גדולה ככל שהיא נראית, היא בסה"כ תוצר של חוסר איזון בדרך בה אנו משתמשים בעשרת כוחות הבריאה והיצירה הטמונים בנו. וכתוצאה מאיזון כוחות אלה חייך והאתגרים שהנך מוצאת  בהם יבואו על פתרונם בצורה מאוזנת ומדויקת.

  1. זרימה בחיים מינימום מאמץ מקסימום תוצאה"

  כאשר כל עשרת כוחות העל והיכולות הטמונים בהם, באים לידי ביטוי דרכך ועובדים בצורה מאוזנת, ישנה זרימה אין סופית של אנרגיית העוצמה, החוכמה , והאהבה של מהותך האלוהית למערכת הנפש שלך. מרגע שיש זרימה והרמוניה בתוך מערכת הנשמה שלך , המציאות הפיזית משקפת זרימה זו ואת/ה תחווה/י  זרימת חיים שבה הכל מתגשם לך ללא מאמץ, פשוט זרימה אין סופית של חלומות חייך והרבה יותר מכך, מתממשים במציאות בצורה גאונית שתשאיר אותך נפעם/ת ומרוגש/ת כול פעם מחדש.

  1. מימוש עצמי בשיא הפוטנציאל

  בתוך עשרת מרכזי האנרגיה המרכיבים את מערכת הנשמה שלך טמונים כול היכולות הגבוהות שלך, המתנות הייחודיות לך כאדם, התוכנית האלוהית למימוש חייך במהות ובפוטנציאלים הגבוהים ביותר שלך , כאשר יתפתחו בתוכך כוחות ויכולות אילו תוכנית זו יכולה לבוא לידי מימוש דרכך במינימום מאמץ ומקסימום תוצאה.

  1. חיבור והבנת התת מודע

  הבנת זרע העצמי האלוהי הטמון בך והכרות עם הכוחות והיכולות המרכיבים את פוטנציאל גיבור העל שהנך הינו האבחון המדויק ביותר שניתן לקבל לגבי הכוחות המנהלים אותך בתת מודע ויוצרים את דפוסי ההתנהגות שלך ומציאות חייך.  לאחר אבחון זה תמונת חייך תתבהר בפניך ופתאום ירדו לך הבנות עמוקות  על עצמך, הבנות שישנו את תפיסתך לגבי עצמך וישמשו לך קפיצת מדרגה בתהליך ההתפתחות האישי שלך.

  1. מסלול התפתחות אישי

   שיטת הקוד העל אנושי מתווה מסלול התפתחות אישי לכל אדם בהתאם למערך הכוחות הפנימי שלו  והיכולות הטמונים בו. היא מספקת נתיבי צמיחה והתפתחות ספציפיים ומדוייקים לכל אדם אשר יתגלו בפניך בצורה הטבעית ביותר וללא כל מאמץ תוך כדי התהליך.

  1. מיגנוט הצלחות

  בעקבות איזון מערך הכוחות של מהותך האלוהית ,  האנרגיה החדשה והתודעה החדשה תמגנט אליך במיידי את הדרך למימוש עצמך בפוטנציאלים הגבוהים ביותר בכל רבדי חייך, זוגיות, קרירה, עולם חברתי, פעילות פנאי וכו..

   

  1. יציאה מפרדיגמות ואמונות מגבילות

  פתרונות לבעיות ולחוסר איזון ומימוש במקומות מסוימים בחייך יפרסו בפניך במינימום מאמץ ומקסימום תוצאה . התהליך יגרום לך להרגיש פריצת דרך רצינית בחיים , מפחד מעכב לעוצמה מתפרצת יהפוך להיות דפוס ההתנהגות החדש שלך ופחדים שעיכבו אותך בעבר מלפעול למען הרצונות והתשוקות שלך כבר לא יהיו מכשול עבורך בחיים. 

  1. חיבור למקור השפע שלך

   היות ואנו עובדים עם מערך הכוחות הפנימי שלך והיכולות הטמונות בך, אנו עובדים עם שורש מהותך, עם השורש ממנו כל הוויתך ומציאות חייך נובעים וזורמים ממנו. העומק והדיוק המופלא שבעבודה עם אנרגיה זו מאיץ באופן משמעותי את תהליך השינוי ומחבר אותך למהותך, למתנה הייחודית לך כאדם, למקור העוצמה האישית שלך למקור השפע שלך למקור האהבה האין סופית שקיימת בתוכך.

היה מוכן/ה לגלות ולחוות אני חדש, עוצמתי/ת יותר, מחובר/ת יותר, אוהב/ת יותר, שלו/ה יותר, שלם/ה יותר, יפה יותר, יצירתי/ת יותר, בטוח/ה בעצמו/ה יותר, יודע/ת את ערכו/ה ובעל/ת הכוח והיכולות להגשים את ייחודו/ך.

"אילו היינו עושים את כל הדברים שביכולתנו לעשות, אין ספק שהיינו מדהימים את עצמנו."
אלמוני