קוד 666 האלוהי    
לרכישת הערכה לבניית מרכז העוצמה והחוסן הנפשי שלך יש ללחוץ על הכפתור למטה

רכישת ערכת קוד 666 תעניק לך 10 חניכות אנרגטיות לבניית מרכז העוצמה והחוסן הנפשי שלך

לחצי כאן לחוות את ההפעלה הראשונה חיבור לרצון האלוהי

ביחד עם ההדרכה העליונה שלי יצרנו תכנית חדשה מותאמת לימים הללו:

אז מה מחכה לנו בדרך?

אנחנו יוצאים למסע משותף של התעצמות… מפעילים ביחד בחניכה של 21 ימים 

את קוד 666 האלוהי 

(הנכון ולא זה שחשבתם….) 

הקוד האלוהי לשלמות, איזון ושלוות נפש שלא ניתן לערער אותה על ידי שום דבר

אלה ההפעלות שנפעיל בכם להפעלת קוד 666  לאיזון ושלמות אלוהית:

הפעלת הכנה לפתיחת הקוד
ניקוי שדה ההילה מאנרגיות "שליליות", חסימות ותדרים נמוכים של פחד, עצב, כאב
וקבלת כלי הריפוי עם העצמי העליון שלכם כך שעומסים מיותרים יפסיקו להפריע לנו ונוכל להישאר בסנכרון בין כל הגופים שלנו  (הרגשי, מנטלי, רוחני והעשייה והפעולה)

הפעלה 1
הפעלה , הזרמה וחיזוק תדר כוח העל
של החיבור לרצון האלוהי  – כדי להישאר בנתיב השפע, האיזון והחיבור המדויק לנו.

הפעלה 2
ניקוי ה GPS הפנימי – חיבור, חיזוק מרכז האינטואיציה והידיעה האלוהית.
כל סטייה מהנתיב הגבוה שלנו, בהליכה כנגד האינטואיציה מוציאה אותנו מאיזון ויוצרת כאב וסבל ניקוי ה- GPS הפנימי משאיר אותנו בדרך הנכונה וחוסך לנו כאב וסבל.

הפעלה 3
הפעלה הזרמה וחיזוק תדר כוח העל של משמעת העצמית
כדי שנוכל להתמיד גם ברגעים הקשים והמאתגרים (שיש רבים כאלו בתקופות שינוי וחוסר ודאות)

הפעלה 4
הפעלה הזרמה וחיזוק תדר כח העל של ההשפעה ודיוק תדר הנתינה כך שניתן בצורה מאוזנת שמעצימה אותנו ואת המקבלים (ולא מתישה ומחלישה) ותהייה לנו אנרגיה לעבור את התהליך הנפלא הזה.

הפעלה 5
הפעלה, הזרמה וחיזוק תדר כח העל של שליטה העצמית, סבלנות, נחישות וכיבוד העצמי. אלו הן אבני היסוד של החוסן הפנימי  – ככל שנפנה את מה שמפריע לנו להפעיל אותן במלואן בחיינו כך נוכל להגשים את מטרות החיים שלנו בעוצמה רבה יותר ועם כמה שפחות התנגדות וסבל

הפעלה 6
הפעלה, הזרמה  וחיזוק תדר כח העל של האהבה האלוהית, החמלה והסליחה והיכולת שלנו להישאר בשלוות נפש ואיזון מול כל חוסר איזון. אלו היכולות המפרידות ידע מחכמה – כאשר נרווה את המערכת שלנו בתדרי האהבה החמלה והבריאה, כל שניצור יהיה בסנכרון מלא עם הטובה העליונה והתכנית הנשמתית.

הפעלה 7
הפעלה, הזרמה וחיזוק תדר כח העל של  הערך העצמי, הדימוי העצמי החיובי והראויות – כדי שכשנתגלה במלא כוחותנו נוכל לחבק את הגדילה ולא להיבהל מהעוצמות שנולדות בנו, (מה שקורה לרוב האנשים), כאשר באמת ובתמים נרגיש שאנו ראויים לה והיא תוכל להתקבע כחלק מאיתנו.

הפעלה 8
הפעלה, הזרמה וחיזוק תדר כוח העל של היכולת להאמין בעצמי ולסמוך על עצמי, תדר הביטחון העצמי תדר זה ישמש ליצירת אנרגיה חדשה שתתמוך בנו בתהליך החניכה וגם לאחריו כדי שנסמוך על עצמנו ברגעי האמת לפעול מתוך מרכז פנימי חזק וחיבור גבוה.

הפעלה 9
הפעלה, הזרמה וחיזוק תדר כוח העל של האהבה העצמית והתשוקה לחיים זו האש הנעימה והמחממת ששומרת אותנו טובים עם עצמנו ומלאים באנרגיית חיים, ויטליות וכוחות ליצור את החיים שבאנו לחיות כאן במלואם

הפעלה 10
הפעלה, הזרמה וחיזוק תדר כח העל של האומץ לצאת לחופשי להיוולד מחדש לפוטנציאל גבוה יותר של "מי שהנני" ו- "אהיה אשר אהיה" בעזרת האומץ שנפעיל תיוולד בנו היכולת להעז במקומות שבהם לא העזנו קודם וליצור נסיבות חדשות ומרגשות.

 

מפגשי זום לשאלות ותשובות


מעבר לחיווטים ולהפעלות (תהליכי ריפוי לפתיחת והפעלת הקודים האלוהיים) יתקיימו 2 מפגשי זום לשאלות שלכם ותשובות שלי באמצע ובסוף התהליך

 

מפגש זום ראשון יתקיים שבוע אחרי שנתחיל

 

 

מפגש זום שני יתקיים בסוף התהליך

 

 

הקלטה תשלח לכל מי שלא יצליח להיות נוכח מסיבה כלשהי

 

איך זה קורה?

התהליך כולו מתבצע בתוך קבוצת ווטסאפ סגורה
שבה כל יומיים אשלח לכם טקסט עם תכנות לחלק המודע ותהליך ריפוי (מוקלט באודיו) של עד 20 דקות לריפוי והפעלת כח העל והזרמתו לכל תא אטום ואלקטרון המרכיבים את כוח החיים שלכם ויוצרים את המחשבה, הרגשה, הפעולה ודפוסי ההתנהגות שלכם. הדבר המקסים זה שהקבוצה נשארת עבורכם פתוחה עם ההפעלה כך שתוכלו לחזור על התהליך שוב ושוב וגם אם אתם יוצאים לחופשה בחגים, תוכלו לעבור את התהליך שתחזרו.

מה יקרה לכם בעקבות התהליך?

תפעלו מתוך מרכז העוצמה הפנימית שלכם והקשר שלכם עם העצמי העליון שלכם התחזק

קוד 666: קוד השלמות והאיזון האלוהי שלא ניתן לערער אותו על ידי דבר
יופעל בדנ"א שלכם ובכך תופעל בכם היכולת להישאר בנוכחות מאוזנת
ושלווה ולהתמודד מול מציאות החיים הכאוטית שצפה כעת
עם סגירת הקארמה של הדואליות של החושך והאור.

לצאת באומץ אחרי החלומות שלכם ולהישאר בתדר גבוה
בתוך כל השינויים הרבים שתהליך ההתעלות מביא למציאות חיינו.

ההשקעה שלכם בעצמכם על ידי הפעלת קוד 666 לחוסן נפשי ואיזון שלא ניתן לערער בדבר:

כשמו כן עלותו 

666 ₪

שימו לב: 

כבר בתשלום בעצם הכוונה מתחילה ההפעלה והתחברות לתדר של שלמות אלוהית

כמה זמן ביום אצטרך לתהליך? 

תהליכי חניכה עוצמתיים אינם דורשים המון זמן הם מרוכזים, מדויקים ואפקטיביים מאוד ולכן הזמן הנדרש מכם הוא 20 דקות כל יומיים, במשך 21 יום לא כולל סופי שבוע.

מתי מתחילים ? 

יום ראשון 24.1. 

מתי מסיימים?

יום חמישי 18.2

מה עכשיו?

לוחצים על הכפתור "כן אני רוצה להתחבר למרכז העצמה"

עוברים לאתר תשלומים מאובטח אחרי התשלום תגיעו ישירות לקבוצת הווטסאפ שבה מתרחש התהליך והחל מיום שישי 27.11 ישלח אליכם ההפעלה הראשונה ונתחיל במסע הקסום שלנו ביחד.

שרוני מלכיצדק כהן

הבעלים של האקדמיה לגיבורי על

שרוני כהן (48) – אשת עסקים, מורה, מטפלת ומאסטרית למימוש פוטנציאל העצמי העליון והגשמת ייעוד הנשמה. ב- 18 שנים האחרונות טיפלה במאות אנשים וליוותה אותם לחיות חיים משמעותיים ומוגשמים. הילרית, מתקשרת ומפתחת השיטה הקוד העל אנושי – מפחד מעכב לעוצמה מתפרצת, השיטה לאיזון מערכת הנפש, חיבור לכוחות העל המרכיבים את פוטנציאל העצמי העליון והגשמת תוכנית החיים האלוהית הגבוהה שנולדנו לתוכה. מלווה, מעצימה ומנחת קורס ״המפתח לחיים״ – הקוד העל אנושי המחבר את האדם לפוטנציאל המלא שלו, לעצמי העליון ומעניק חופש והגשמה בחיים האישיים והעסקיים לאנשים שרוצים להתחבר לעוצמה שלהם לצאת לחופשי, לנטרל פחדים ותסכולים ושאר רגשות נמוכים ולחיות את החיים במלוא העוצמה ♥