התעלות

סדנת עומק לעבודה
על שיעורי החיים שלך

שרוני מלכיצדק כהן בסדנה שתוביל אותך 
לקפיצה קוונטית בחיים –  שלווה, אחדות ושלמות עם עצמך ומסע חייך

שרוני מלכיצדק כהן בסדנה שתוביל אותך לקפיצה קוונטית בחיים –  שלווה, אחדות ושלמות עם עצמך ומסע חייך

להתעלות מ:

 להתעלות מ:

תודעת השרדות לתודעת אלוהות
מתודעת קורבן לתודעת הבורא המועצם
מתודעת פחד לתודעת עוצמה
דרך עבודת עומק על שיעורי החיים המתגלמים כעת בחייך
ועבודת ריפוי על הדנ"א הרוחני שלך

"התעלות" הינה סדנה מעשית

"התעלות" הינה סדנה מעשית

סדנה מעשית להעצמה אישית, סדנה שתעזור לך להיוולד מחדש לתדר העוצמה, החוכמה והאהבה האלוהית הטמונה בתוכך, 
תיתן לך כלים לחיות מתוך חיבור לתודעת העל והתכנית האלוהית,
 תלמד אותך איך להבין את הנסתר מאחורי הגלוי של אירועי חייך על מנת שיהיה אפשרי עבורך לצאת מה"לופ" של דפוסי ההתנהגות המעכבים אותך אל עבר הקפיצה הקוונטית הנדרשת ממך ברמה הרגשית, המנטלית והתודעתית. 
הסדנה תקדם אותך לשלב הבא בהתפתחות שלך כנשמה ותעזור לך לצמצם את הפער בין הרצוי למצוי בכל היבטי הקיום שלך.

" הגעתי לשרוני אחרי תקופה ארוכה שבה לא מצאתי את מקומי בעולם, 
לא הבנתי מה היעוד שלי, מה באתי להגשים. 
הייתי חסרת בטחון עצמי, הערכה עצמית נמוכה ובטח שבלי יותר מידי אמונה בעצמי. עם כל מפגש וכל שלב ראיתי איך החיים משתנים לי מול העניים, לא הייתי כבר אותו הדבר – וטוב שכך. 
השתחררתי מכל הלחצים שחוויתי, למדתי לקבל את עצמי ובעיקר לשחרר הרבה אמונות ותפיסות שהיו חסרות בסיס. 
התחלתי דרך של התפתחות עצומה ועכשיו אני באמת מבינה כמה הפוטנציאל שלנו אינסופי וכמה עוצמה טמונה בנו שפשוט צריך לגלות.  תודה ענקית לך שרוני ובאהבה רבה מאשה"

חשוב לדעת: 

מאחורי כל קושי או אתגר שאדם עובר
יש בנסתר שיעור שהנשמה מבקשת להתפתח בתוכו.

כל אחד מאיתנו הוא ניצוץ של אור אלוהי

שיצא למסע חיים בעולם החומר והצורה בחווית בן אנוש. 
לפני שיצאנו למסע עשינו בחירה – ללמוד, לגדול ולהתפתח כנשמה. 
אם כל אחד מאיתנו יסתכל היטב על מסע חייו, על כל אתגר או סיטואציה קשה שהיה בה, או כל חוויה שחווינו בחיים אלה, אנו נבחין שיש נושא בסיסי שמפעיל אותה מאחורי הקלעים. 
זהו אותו מסע למידה נשמתי שבאנו להתפתח בתוכו. 


ככל שאנו מונעים מתוך תודעת הישרדות, תודעת הפחד והאגו, אנו פחות מחוברים לעצמינו ופחות מבינים את תהליך ההתפתחות הנשמתי שבאנו לעשות מאחורי כל סיטואציה ואירוע בחיינו. 
אנו חווים את עצמינו כקורבנות של הסיטואציות, הפחד מציף אותנו ואנו מפספסים את ההתפתחות ולא מצליחים להתעלות מעל השיעור הנשמתי.

בסדנת התעלות

אנו עומדים לצאת למסע ריפוי בתוך שיעורי החיים שבחרנו לעצמנו,
כנשמות המתגלמות בגוף פיסי.
ביחד כקבוצה, נתבונן עמוק לתוך האתגרים שאנו מתמודדים עימם עכשיו. 

 אני אנחה באופן אישי את המשתתפים לזהות את שיעורי החיים שעומדים כרגע על הפרק בתוך הסיטואציה בה הם נמצאים, נבין את הנסתר מאחורי הגלוי, את ההתפתחות הרוחנית המתבקשת, נביא ריפוי לאותו שיעור ונתעלה לשלב הבא בהתפתחות שלנו. 

מספר המקומות מוגבל לשמירת מקומך בסדנה :

מה תעניק לך העבודה על שיעורי החיים שלך:

  • אחדות ושלמות עם עצמך – שיעורי החיים שלנו נראים במציאות חיינו כאתגרים וסבל שאנו חווים, הם לוחצים לנו על המון כפתורים שמפעילים בנו המון כאב. כאב זה נוצר מחוסר מודעות לתכליתם האמיתית של השיעורים. ברגע שאנו מבינים את השיעור ומקבלים את נקודת המבט של תודעת העצמי האלוהי שאנחנו, הכאב והסבל שנוצר במערכת הרגשית שלנו משתחרר, אנו מקבלים לתוכנו את תדר העוצמה ואנו הופכים להיות שלמים עם עצמנו ועם הסיטואציה בחיינו. שקט חדש שלא הכרנו נכנס ללבנו.

  • עוצמה – ככל שאנו מתעלמים משיעורי חיינו וממשיכים לפעול מתוך תודעת הפחד והאגו, השיעורים מביאים לנו בכל פעם סיטואציות קשות ומאתגרות יותר על-מנת שנתמודד ונשלים את השיעור. ככל שאנו מתכחשים יותר ללמידה הנשמתית – ככה רגשות של כאב וסבל מציפים אותנו יותר. ברגע שאנו מסכימים להתמודד עם שיעורי החיים שלנו, עוצמה חדשה נכנסת לתוכינו ומעניקה לנו כוחות שלא ידענו שקיימים בנו.

  • זרימה והרמוניה בחיים – ישנם חמישה תחומים מרכזיים, סביבם חיינו מתנהלים: קריירה, זוגיות, משפחה, כסף, בריאות. שיעורי חיינו באים לידי ביטוי בכל אחד מהתחומים הללו.
    בנסתר מאחורי הגלוי , שיעורי חיינו סבוכים בתוך חמשת התחומים האלה והם משפיעים ומושפעים אחד מהשני כמו רשת שנמצאת בפלונטר. כשאנו מתחילים לממש את השיעורים ופורמים את הפלונטר שנוצר לנו מתחום אחד , הוא באופן מידי משפיע על תחום אחר ובכך נוצרת לנו זרימה חדשה והרמונית יותר בחיי

  • הודיה – כשאנו לא מבינים את המסע הנשמתי שנולדנו לתוכו, את שיעורי החיים שבחרנו כנשמה, המתגלמים במציאות חיינו בסיטואציות ובמערכות היחסים שלנו, אנו הרבה פעמים חווים רגשות של כעס, תסכול, שנאה, ייאוש וחוסר-אונים אל מול אותן סיטואציות ואותם אנשים שעשינו איתם חוזים נשמתיים. החוזים הנשמתיים שעשינו עם נשמות אחרות בחיינו תכליתם לעזור לנו להתפתח כנשמה. ברגע שאנו מסתכלים על הסיטואציות של חיינו מתוך ההבנה של החוזה הנשמתי ושיעור הלמידה שלקחנו על עצמינו,  אנו מתעלים אפילו מעל תחושת הסליחה לתחושת הודיה, אהבה והערכה שממלאות את ליבנו ואת כל מערכת האנרגיה שלנו

  • קפיצה קוונטית – שאנחנו לא לומדים את השיעור הוא חוזר אלינו שוב ושוב ב"לופ". שאנחנו לומדים את השיעור אנחנו יוצאים מה"לופ" ומקומות שניהלו אותנו לפני-כן אינם קיימים יותר. הדלתותשנפתחות בפנינו כתוצאה מההתעלות יהיו חדשות והבחירות בהתאם. סגירת השיעורים מאפשרת לנו להיות נוכחים ברגע ולהתקדם צעד אחר צעד  במצב מודע ומפותח יותר  אל עבר צמצום הפער בין הרצוי למצוי בחיינו ובכך מאפשרת להפסיק את את ההתנהלות ממקום של הישרדות וקשיים, להתחבר לעוצמה לחוכמה ולאהבה האין סופית שקיימת בנו ומשם השמים פתוחים לאין סוף אפשרויות שקיימות עבורינו.

מתי , איפה וכמה?

חמישי-שישי,
 13-14.12 
בשעות 10:00-18:00

מרכז בית "להיוולד מחדש"  
רח' אנילביץ 62, תל אביב

מחיר מלא: 4  תשלומים של 400 ש"ח.
בהרשמה מוקדמת, עד לתאריך 28/11/2018 – 
ניתן לשלם 4 תשלומים של 300 ש"ח.

מספר המקומות מוגבל יש למלא את הפרטים למעבר תשלום ושמירת מקומך בסדנה :

משתתפי הסדנה מספרים על שרוני

משתתפי הסדנה מספרים על שרוני

"פגשתי את שרוני המלאכית לפני כשנתיים  והתחלתי לעבוד אתה על ריפוי הדנ"א ומימוש הפוטנציאל בתהליך שנמשך כשנתיים.
רציתי לחלוק עמכם את השינוי שעברתי במשך התהליך.
כשהגעתי לשרון האגו היה בעננים אך הביטחון העצמי "בתחתונים", בראש חשבתי שאני מסוגל להפוך עולמות ולשנות דברים, רק כי אני רוצה, אך הרגש היה קבור עמוק וסרב לשתף פעולה עם האגו. לאט ובבטחה ניווטה שרון, דרך מים סוערים וללא כל יצירת התנגדות, את הספינה וכל מפגש רק העשיר וחיבר בין הרגש ומחשבה, בין הרצון האמתי, החיבור לעצמי לכאן ועכשיו. השינוי הרגשי בא לידי ביטוי בקבלה-הן של עצמי והן של בת זוגי,בכל מובן אפשרי,השינוי התודעתי היה בכך שראיתי שהכול נמצא אצלי- גם ה"יש" וגם ה"אין" וכל אשר עלי לעשות הוא לשחרר ולהודות. כל מפגש הביא תובנות חדשות ויכולת התמודדות נוספת ושוב, חשוב לי להדגיש-ללא כל יצירת התנגדות אצלי. סופו של תהליך היה ב"שחרור הגוזל למעופו" היום אני צועד לבד אך לא בודד, רוחה ומשפטיה של שרון מלווים אותי תמידית, הן בחיי היומיום והן כאשר אני מטפל. " שמוליק – מטפל אנרגטי

"שלושה חודשים בלבד עברו מאז פגשתי את שרוני, האדם שהנני היום – אינו האדם אתו הגעתי אליה. משתיקה רועמת של 20 שנה- התחלתי לדבר ולהביע את רצוני, מקרבנות ושקיעה במסכנות ובמטלות הבית- אפשרתי לעצמי להתחיל להרגיש ולהקשיב לאחר, מעולם של "כולם אשמים במצבי" – למדתי אומץ מהו ,למדתי להתחבר לעוצמות הפנימיות שלי ובעיקר התחלתי לחייך, להאמין בעצמי ולרצות מזה עוד! תודה ורד "

מספר המקומות מוגבל לשמירת מקומך בסדנה :

קצת עלי ולמה להקשיב לי : 

קצת עלי ולמה להקשיב לי :

נעים מאוד, אני שרוני מלכיצדק כהן (46) – מורה, מטפלת ומאסטרית למימוש פוטנציאל העצמי והגשמת ייעוד הנשמה. מעל עשור אני מטפלת במאות אנשים ומלווה אותם לחיות חיים משמעותיים ומוגשמים.
אני הילרית, מתקשרת ומפתחת השיטה הקוד העל אנושי השיטה להגשמת מימוש פוטנציאל העצמי העליון והגשמת ייעוד הנשמה.
אני מלווה, מעצימה ומנחת קורס ״המפתח לחיים״ המעניק חופש והגשמה בחיים האישיים והעסקיים לאנשים שרוצים לצאת לחופשי,לנטרל פחדים ותסכולים, להשתחרר מתחושות ייאוש ודאגה ולאנשים שרוצים לחיות את החיים במלוא העוצמה!
אני יזמית ובעלת עסק מצליח להתפתחות אישית.

בגיל צעיר חוויתי טראומה שהכניסה הרבה פחד וחרדה קיומית לחיי שניהלה אותי למעשה עד שהתחברתי עם העצמי העליון שלי. הטראומה שניהלה אותי גרמה לי לחוויית חיים של פער בין הרצוי למצוי. הרגשתי שאני רוצה לטרוף את העולם, שמגיע לי יותר, אבל לא ידעתי על מה מדובר וכיצד אני יכולה לעשות את זה. 

ואז לפני 16 שנים ראיתי חיזיון שלי עומדת על במה ומרצה. שאלתי את הקול הפנימי שלי: ״מה זה? מה אני עושה שם?״ -שמעתי בחזרה: ״את עוזרת לאנשים למצוא את אוצר הנשמה שלהם, זה הפוטנציאל הגבוה שלך".

אני רוצה לשתף אתכם קצת במסע שעברתי מהרגע שקיבלתי את החיזיון ועד היום. בתקופה שהגיע אלי החיזיון הייתי אחרי משבר גירושין, הלב שלי היה שבור לרסיסים והייתי מלאת-כאב. לא הייתה בי שמחת חיים, הדימוי העצמי שלי היה, סלחו לי, בתחתונים. ממש הרגשתי כישלון. במקביל, היות וסגרו את החברה שעבדתי בה – פוטרתי מעבודתי. בקיצור, מכל בחינה כל חיי קרסו. שריתי בחוסר וודאות מאוד גדול והחלטתי לנסוע לחופשה בארה"ב לטובת ביקור של אחי ואחותי שגרו במיאמי וכדי לקבל קצת אנרגיה. 

החיזיון הגיע אליי לאחר מסע בן שבע שנים בהן למדתי שלל טכניקות ריפוי. החלום שלי היה לתקשר ולשרת את אלוהים. על אף כל הכאב שהייתי בו, הרגשתי כמו נקודת אור באפלה. התחלתי למדוט ולהקשיב להדרכה הפנימית שהובילה אותי צעד אחר צעד והתחילה להוריד דרכי מידעים על כל תכלית הקיום שלנו ועל מהותינו האלוהית.

חייתי בתוך השכחה והניתוק מניצוץ האור האלוהי שהנני. חוויתי שנים רבות של סבל, פחדים, חרדות,  עצבות, ייאוש, החמצה וצמצום. אני רואה זאת אצל כמעט כל אדם שאני פוגשת בדרכי: חוסר הבנה של הדבר הכי בסיסי שכל אחד מאיתנו היה צריך ללמוד עוד בבית הספר. ההבנה של משמעות הקיום שלנו, של תכנית החיים הגבוהה שהחלק האלוהי בתוכנו יצר עבורנו. ההבנה של ייעודנו. ההבנה של הכוח המניע בתוכנו אשר יוצר את כל מציאות חיינו על מנת להתחבר למקור השפע הפנימי שלנו. מקור השפע שהוא זכותנו מלידה, להיות מלאים בעוצמה שלנו ולחיות בהגשמה.

אני מרגישה שכל השיעורים והתיקונים שעברתי, אשר כלל לא היו פשוטים, נועדו כדי שאוכל להעביר את הידע החשוב הזה לכל אדם. כך אוכל לאפשר לכל אחד לחיות מתוך מקום של שמחה ותקווה וכן לעזור לו לקצר שנים ארוכות של תסכול, סבל וייאוש. 
אני מרגישה אחריות אישית וחברתית ללמד את כל הידע המדהים הזה לכל אדם בארץ ובעולם. 

 זאת זכותנו האלוהית מלידה לפגוש את עצמינו בשיא יופיינו והדרינו, בשיא עוצמותינו ובמתנות הייחודיות לנו כאדם. זכותנו לחיות בסיפוק מעצמנו ומחיינו בשלווה, שמחה ושפע. לחיות מתוך חיבור לניצוץ האור האלוהי שאנחנו זהו אושר שלא נגמר, אלא רק גדל ומתעצם כל הזמן. זהו מסע החיים המרתק והמרגש ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם ואשמח ללוות אותכם בדרככם ולהעניק לכם מהשפע שזכיתי בו.

 

לפני שנתיים פלוס. בחיפוש אחר שינוי תפסה עיני פרסום בפיסבוק ,על הצעה לקבל ניתוח להכרות עם העצמי הגבוה שלי. השם קרץ, התמונה של שרוני המחייכת כבשה אותי והחלטתי ליצור קשר.

לאחר קבלת ניתוח הפוטנציאל הגבוה שלי . נפגשנו לפגישת הכרות. וזהו נשבתי- בשיטה. באישה. בגישה. בתוצאה. כאישה שסבלה מחרדות, מביטחון עצמי נמוך, בחוסר אמונה באהבה אין סוף פחדים ותקעויות  – קרו לי כל כך הרבה דברים התחזקתי, התאהבתי בעצמי, קבלתי בטחון – אני טסה בעולם, עומדת על שלי נותנת לנשמה להוביל אותי. וזה כל כך מדויק אין יום שאני לא שומעת את המשפטים של שרוני מהדהדים באוזן- זה נכנס ונטמע בתוכי. בתוך ה DNA שלי. כאילו הפנים שלי משתנה ונרקמים תאים חדשים – תאי שרוני. יודעת שמה שיושב לי ומאזן אותי כנראה נכון לי. ואני לא נלחמת. אני נהנית מהתוצאות השיטה מתאימה לדעתי לכל אחת ואחד גם הסקפטיים ביותר (ולראייה 2 חברות שלי מטופלות ונהנות) ממליצה בחום רב!!!
זו מתנה גדולה וזכות עוד יותר גדולה להכיר אישיות מיוחדת כמו שרוני שבאה לתת לנו חיים טובים ומאושרים יותר.
תודה גלי

מספר המקומות מוגבל לשמירת מקומך בסדנה :

הכלא היחיד האמיתי הוא חיים בפחד החופש האמיתי היחיד הוא חיים נטולי פחד - שרוני מלכיצדק כהן