אימון אישי

 

 מבנה מערכת הנשמה והפוטנציאל של גיבור העל הגלום בכל אחד מאיתנו מורכב מעשרה
כוחות על שטומנים בתוכם את הכוחות, היכולות המולדות שלנו , המתנה שבאנו איתה להשפיע אור על העולם ואת הפוטנציאלים המיועדים לנו להגשמת מתנה זו.

כל אחד מאיתנו מנוהל על ידי שני כוחות  על דומיננטים שהם  יוצרים את חותמת הנשמה שלנו ומעניקים לנו את כוחות העל הדומיננטים שמשפיעים הכי הרבה על תבניות החשיבה, הגוף הרגשי, האופי ודפוסי ההתנהגות שמשפיעים ויוצרים את מציאות החיים בה אנו מתנהלים..

כל אחד מאיתנו הוא בעל שני כוחות על דומיננטים שונים ועקב כך תהליך האיזון והליווי האישי "נתפר" לכל אדם באופן אישי בהתאם לרמת המודעות והצרכים האישים שלו.

קימת שיטה, קימת דרך וישנו "ארגז כלים" רחב ונרחב ואנו מתאימים לך באופן אישי מתוך הקווים המנחים והכלים של השיטה את "החליפה"  המתאימה לך ביותר.

 

תהליך האימון האישי בנוי ממדרגות התפתחות של 6 מפגשים הכוללים :

מפגש ראשון של שעתיים שבו אנו מאזנים את מערך הכוחות הנשמתי שלך, מפרקים מבנה של אגו ותודעת השרדות ממערכת הנפש שלך. ומחברים אותך למבנה תודעה חדש של העצמי האלוהי והעוצמה של מי שהנך. אנו עושים זאת בעזרת מצגת "עץ החיים".

ולאחר עוד  5 מפגשי הכוון והטמעה של שעה וחצי פעם בשבוע לפיתוח הכוחות והיכולות שמבקשים לבוא לידי ביטוי דרכך לפי השלב בו הנך נמצא.

 

לתאום ליווי אישי יש להתקשר ל – 054-6779771