הנטייה לדחות את הנפש שלנו

פונה אלי מישהי שעברה את המיני קורס כיצד לעורר את גיבור העל הטמון בך והבינה את התהליך בו אנו נמצאים, היא כותבת לי שרוני אני מאוד מתחברת לתכנים שלך ולכל מה שאת מעבירה, אני נמצאת בתקופה מלאה בפחדים וחרדות אני ארשם לקורס המלא לעבור את תהליך הריפוי המלא בהמשך , את יכולה כרגע לשלוח לי מדיטציה שלך בינתיים.

האישה המדהימה הזו היא שיקוף אדיר לנטייה שלנו לדחות את הצרכים של הנפש שלנו למחר בתקוה שנעשה איזה מדיטציה ונרגיש יותר טוב.

אבל אהובים זה לא מה שקורה עכשיו בבריאה והגיע הזמן להתעורר ולהבין את התהליך בו אנו נמצאים כאנושות.

תהליך ההתעלות הוא תהליך מאוד אינטנסיבי שמוביל אותנו להתמודד עם המקומות הכי עמוקים ושורשיים בתוכנו שנמצאים בהעדר אור, מנותקים מהעוצמה, חוכמה והאהבה האלוהית שאנחנו והיא תבניתנו הראשונית לפני שנפלנו בתודעה כבני אנוש במשחק הדואליות של החושך והאור.

עכשיו זה הזמן להקדיש את כל המשאבים שלנו לריפוי העצמי, זה תכלית הקיום שלנו עכשיו.

אשאל אותכם שאלה ותענו לעצמכם בכנות.

אם חס וחלילה כל אחד מכם היה חולה ברמה פיסית מחום גבוה עד מחלה כמו סרטן או כל מחלה אחרת שלא מאפשרת לכם לתפקד במאה אחוז ברמה פיסית הייתם דוחים את ההליכה לרופא לקבל טיפול??? 
אני בטוחה שלא.
הייתם רצים בין רופא לרופא עד שהייתם מוצאים פתרון למחלה שמקשה על התפקוד שלכם.

אז למה שזה מגיע לנפש העדינה שלנו , והנפש שלנו זועקת אני בפחד, אני בחרדה, אני בחוסר איזון נפשי, הנפש זועקת ומבקשת שתעזרו לה ותקחו אותה "לרופא", למה רב בני האדם מתעלמים , מדחיקים, דוחים ,אומרים לא עכשיו, אח"כ יש לי דברים אחרים להשקיע את המשאבים המועטים שיש לי .

אהובים בלי לפגוע באף אחד
אלא רק להסתכל לאמת בעינים.
כולנו צריכים דבר ראשון לפני כל דבר אחר טיפול בנפש שלנו.
כולנו שחקנו את משחק הדואליות של החושך והאור, כולנו נפלנו בתודעה, כולנו יש לנו משהו לרפא בתוך עצמינו.
זה המשחק כאן על כדור הארץ ומי שמתכחש לזה ולא רוצה לקבל את זה , זה בסדר אבל זו האמת וזה מה שנדרש מכולנו עכשיו ולא משנה באיזה דרגת תודעה אנו נמצאים.

תאמינו לי אני 17 שנה בתוך תהליך הריפוי של נשמתי, אני הוכשרתי לתקופה הזו על ידי האלוהות הנשגבת , הכינו אותי לימים המאתגרים האלה 17 שנה. ויחד עם זאת אני בעצמי מוצאת את עצמי מאותגרת עם כל הרטטים העוצמתיים האלה ששוטפים אותנו.

זה לא יעבור ויגמר מחר 
זה רק תחילת התהליך 
וזה תהליך שידרוש מכולנו להתמסר לריפוי הנפש והעצמי הנשמתי שלנו.

איך כתב שאדי היום בפוסט שלו
בהתחלה זה קורא לך מבפנים שאתה לא מקשיב זה מתחיל לדחוף אותך מבחוץ.

במקום להיות בדפוס "לטאטא מתחת לשטיח" במקום להמשיך לברוח מהנפש הלא מאוזנת שלנו, לחכות לאיזה משבר ענק, מחלה קשה שתאלץ אותנו להתמודד עם עולמנו הפנימי והנפש שלנו .

אהובים זה הזמן לעצור להכנס פנימה ולהתחיל להקדיש את החיים שלכם לעבור תהליך של ריפוי אמיתי עמוק ושורשי .

מזמינה את כולנו להפסיק לדחות את הנפש שלנו שזועקת לריפוי על ידי כל הרגשות שצפים בנו היום . להתחיל לתת לה יחס של כבוד. כי אם הנפש לא רגועה שום דבר מחוצה לנו לא יגרום לנו להרגיש טוב.
לא סתם אומרים נפש בריאה בגוף בריא ולא גוף בריא נפש בריאה, כי הכל מתחיל ונגמר במצב הנפשי שלנו.

המצב הנפשי שלנו הוא זה שקובע את רמת האושר, ההצלחה , השפע, השקט והשלווה והבריאות הפיסית , הכל מתחיל בנפש לכן הנפש שלנו הוא הדבר הראשון שעלינו להקדיש לו את הזמן והמשאבים שלנו.

אוהבת אותכם ותמיד פה בשבילכם להאיר את דרככם
באור האמת האלוהית 
שרוני מלכיצדק כהן
מלווה בנוכחות החלקים הנשגבים שלי , העצמי העליון שהנני
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור