התעלות

התעלות – לאן עלי להתעלות ?
אנחנו נמצאים בתהליך מאוד אינטנסיבי שנקרא תהליך ההתעלות שכולנו חווים אותו בשגרת היום יום שלנו דרך התהליכים האינטנסיביים שכולנו עוברים.
כל המטרה היא לדחוף אותנו קדימה בסולם ההתעלות להפוך להיות אלוהות מודעת בגוף פיזי.
היום אני רוצה לדבר איתכם על שלבי ההתפתחות של האישיות בתוך תהליך ההתעלות למימוש הפוטנציאל הגבוה ביותר אליו מסע חיינו מיועד- כניצוצות של אור אלוהי המתגלמים בגוף פיסי.
אנו חיים בתחילתו של עידן חדש, בו איכות החיים והקיום שלנו תהיה תלויה ברמת התודעה בה אנו נמצאים. בכל יום שעובר, אנחנו נשטפים בעוצמות גדולות יותר של תדרי אור, אשר מגיעים ממרכז הבריאה. מטרתם לקדם אותנו – בני האדם, להרחיב את התודעה שלנו לגבי מהותנו ומשמעות קיומינו על פני האדמה בגוף הפיזי, כדי שנממש את מאה אחוז הפוטנציאל האלוהי הטמון בנו. ישנם מספר שלבים בהתפתחות התודעה של בני האנוש וזו הדרך בה האנושות צועדת בימים אלו ואליה הבריאה דוחפת אותנו:
שלב ראשון: תודעת ההישרדות
בשלב זה האדם מחובר לגמרי לאישיות ולאגו שלו. הוא נמצא בחוסר מודעות לעצמו ולמה שמנהל אותו בתת מודע. האדם מתנהל כמו "חיה", פועל למען ההישרדות שלו בעולם, מתוך סיפוק היצרים הבסיסיים. כל העשייה שלו מונעת מתודעת השרדות לסיפוק האגו האישי שלו. האדם נשלט על ידי הדפוסים שלו ופועל באוטומט, בלי להבין מה מנהל אותו בתת מודע ואיך נוצרת המציאות שלו. בשלב זה האדם מוצא את עצמו בלופ של הדפוסים שלו והרבה פעמים חי בתחושת קורבנות מול אירועי חייו. בתודעת ההישרדות, ההתפתחות והצמיחה של בן האדם היא מתוך כאב וסבל, מתוך קשיים ומשברים. האדם שנמצא בשלב זה מממש בדרך כלל, עד 10% מהפוטנציאל הנשמתי הטמון בו. גם אם הוא חווה הצלחה, שפע כלכלי והוא הצליח להגשים את כל תשוקות האגו שלו, בתודעת הישרדות, האדם מנותק מהמהות ורצון הנשמה שלו והוא לא מגשים את מטרותיה בבחירת מסע החיים (הכוונה לרמת התודעה בה האדם נמצא. ניתן להיות אדם מצליח כלכלית ועדין להיות בתודעת ההישרדות ברמה הנשמתית).

שלב שני: שלב המודעות העצמית
בשלב זה האדם בעצם מתחיל לפתח מודעות לעצמו, מתחיל להסתכל פנימה, להבין מה מנהל אותו, מה מניע אותו מבפנים. האדם מתחיל לזהות את מערכת האמונות שלו, לזהות את הרגשות שמניעים אותו והוא מתחיל לעבוד על האישיות שלו ו "לתקן" את עצמו. בעצם בשלב המודעות העצמית, האדם מקבל יותר שליטה על חייו, יש לו כבר יותר זכות בחירה, בגלל שהוא הפך להיות מודע לעצמו ועכשיו הוא יכול לבחור לשנות. בשלב זה עדיין קיימות תחושות כאב, סבל, קורבנות ועדיין יש התמודדות עם קשיים. יחד עם זה, מתרחש שינוי, שבירה של דפוסים ויציאה מפחדים. בשלב המודעות העצמית האדם עדיין נמצא בתודעה שהאישיות שלו – היא זאת שיוצרת את מציאות חייו. הוא מתעסק באירועי חייו – אלו שיצרו את מציאות חייו. יש התבוננות על הילדות, על המשפחה, על אירועי החיים שעברו, שכביכול פיתחו בו את הרגשות ודפוסי ההתנהגות שהוא מתנהל בתוכם.

שלב שלישי: שלב ההתעוררות
האדם מבין שמסע החיים זה מסע של למידה והתפתחות של האגו למהות הנשמה. הוא מבין שיש לו אחריות להיות נאמן לקול הפנימי והוא לומד לבטוח בקול הפנימי שמשמש כ ג'י.פי.אס לאישיות במסע הייעוד. בשלב זה עדיין יש מאבק פנימי בין קול האגו לקול הנשמה וככל שהאדם לומד לזהות את קול הנשמה ולבחור ברצון העצמי העליון, כך הוא מתחיל לחוות פחות כאב וסבל. החיים הופכים להיות יותר זורמים והרמוניים, האדם מרגיש שהוא נתמך בדרך על ידי הבריאה, רואה איך הכל עובד למענו ולטובתו הגבוהה, מרגיש יותר מחובר לעצמו, יודע מי הוא, מה הוא בא לעשות פה ומתחיל לעבוד בשיתוף פעולה עם הבריאה וחוקי הבריאה. בשלב זה, האדם גם מתחיל לפתח מודעות לעולמות העליונים, לרבדים הגבוהים של העצמי ומתחיל ליצור קשר עם המדריכים הרוחניים שלו והעצמי העליון שלו ומקבל מהם את התמיכה, ההדרכה והעזרה להגשים את ייעודו, כדי לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו. בשלב זה האדם גם מתחיל להבין שטמונה בו מתנה שהוא בא להביא לעולם, שיש לחיים שלו תכנית מיועדת וכדי להגשים אותה, עליו לסמוך על הקול הפנימי וההדרכה שיובילו אותו בדרך. בשלב ההתעוררות יש פריצת דרך ושינוי בחיים, היות והאדם לומד לנהל את האגו שלו וללכת אחרי האמת שלו. הוא כבר יותר מחובר לעצמי העליון שפועל מתוך עוצמה, לעומת העצמי הנמוך שפועל מתוך פחד. כך שאפילו אם האדם חווה בשלב זה אירועים מאתגרים בחייו כתוצאה מהשינויים שהוא עובר, האדם חווה יותר שקט, ביטחון והתרגשות, כי הוא יודע שהוא צועד בדרך שמשחררת אותו לחופשי. יש לו את הכוח, העוצמה והאומץ להתמודד עם שחרור הכבלים שתודעת האגו, הפחד והקורבנות הביאו לחייו.
 
שלב רביעי: שלב ההתמסרות
בשלב הזה האדם פתר את הדואליות הפנימית בין האגו שלו לנשמה שלו. האדם הצליח "לאלף" את האגו שלו ולנטרל את כוח ההשפעה שלו עליו. האדם למד לעבוד לגמרי עם הקול הפנימי, להתמסר לגמרי לנשמה, לחיות באמון מלא והקשבה מלאה לרצון הנשמה. בשלב ההתמסרות האדם עלה מימד, הוא ריפא בשלב הקודם, השלב השלישי – שלב ההתעוררות, את רבדי העצמי הנמוך, את תודעת הפחד והקורבנות. הוא הצליח להתמיר את עצמו, להתנהל מתוך רבדי העצמי הגבוה, מתוך העוצמה ובכך שחרר את נשמתו לחופשי והוא מתחיל להתמודד עם שיעורי העוצמה והשפע של נשמתו. האדם בשלב זה כבר מחובר למתנה הייחודית שלו, למהות שלו, לשליחות שלו על פני כדור הארץ והוא מכיל בתוכו את היכולות הגבוהות של העצמי העליון ומביא את הפוטנציאלים הגבוהים שלו לידי מימוש. בשלב זה האדם מחובר לעולמות העליונים, למקור ממנו הוא הגיע וחייו נוצרים במינימום מאמץ ומקסימום תוצאה. הוא נמצא בשלווה פנימית, ביטחון עצמי, הערכה עצמית, אהבה עצמית הוא מאוהב בעצמו, בנשמתו ובמסע החיים. זאת מכיוון שהוא מביט על הכל מתוך נקודת המבט של העצמי העליון, מתוך ראייה מרחבית – הרחבה ביותר של מציאות חייו. הוא מבין כל אירוע שקורה בחייו ויודע כיצד למקסם אותו לפוטנציאל הגבוה שלו. הוא משוחרר ומרגיש חופשי, מגשים את החלומות שלו מתוך קלילות ורואה באתגרים בחייו הזדמנויות של צמיחה וגדילה. משם הוא מתמודד איתם – מתוך העוצמה שלו. בשלב זה אין מאבק, יש הרמוניה פנימית, זרימה, קלילות, הרבה אהבה, דיוק, כל חווית החיים מאוד מדויקת והאדם מגשים את החלומות העמוקים ביותר שהיו בתוכו, היות ואלו החלומות שנשמתו טמנה בתוכו כדי להגשים את ייעודו.
 
שלב חמישי: חיים בתודעת מאסטר
ב
שלב הזה האדם מתהלך כבורא מועצם – כמאסטר על פני האדמה. האדם נמצא באיזון רגשי, מנטלי ותודעתי מלא. הוא מממש את הפוטנציאל הגבוה שטמון בנשמתו, מגשים את ייעודו וחי את תכנית החיים הגבוהה של חייו. בשלב זה, האדם סיים את שיעורי העצמי הנמוך שלו ונכנס לנתיב מימוש פוטנציאל העצמי הגבוה, המאסטר, האדם חי את המהות שלו, הוא מחובר לרשת האור ועולמות העליונים בצורה מלאה, פועל מתוך המהות, מתוך העצמי הגבוה, חי בעולם הרגשי של העצמי הגבוה ותבניות החשיבה של העצמי הגבוה.
חשיבה חיובית מעצימה, תחושת אהבה וביטחון, אושר ושלווה – הם מצב טבעי עבורו, הם נוכחים בתוכו. כל שעליו לעשות זה רק להיות. הוא נתמך לגמרי על ידי הבריאה, הוא מחובר ומסונכרן עם התכנית האלוהית הגבוהה של חייו. הוא מתהלך על פני האדמה בתדר מלא של אור, במצב של הארה ועירנות מלאה. האדם יודע כיצד להשתמש בסופר פאוורס (כוחות העל) שטמונים בנשמתו. הוא מגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בו וחווה את חוויית גן העדן עלי האדמות בכל ההיבטים של חייו. החיים שלו זורמים, מלאים בשפע בכל ההיבטים. האדם מרגיש מחובר עם עצמו ועם הבריאה כולה. הכול קורה עבורו בקלות, ללא קושי ובצורה המיטבית, מבלי שיצטרך להתאמץ, היות והוא התמסר לגמרי לעצמי העליון והפך להיות כלי שדרכו העצמי הגבוה מביא את עצמו לידי ביטוי. הוא פועל על מנת להשפיע ולעשות טוב, מגשים את שליחותו וייעוד נשמתו על פני כדור הארץ. בשלב המאסטריות האדם חווה תחושת סיפוק מלאה מעצמו ומחייו.
כל אחד מאתנו נמצא בדרגת התפתחות שונה. אתם יכולים לבדוק באיזו מדרגה אתם נמצאים בתוך המסע הקוסמי הזה, שכולנו בנו לחוות במסע החיים זו תכלית הקיום האמיתית שלנו.
התהליכים המואצים שאנו נמצאים בהם בימים אלו, נועדו לדחוף כל אחד מאתנו בסולם המודעות. הרצון של כל נשמה הוא להתהלך במלוא הפוטנציאל שלה בגוף הפיזי, להביא את כל הכוחות, היכולות והמתנות שלה לידי הגשמה. המטרה של כל נשמה היא להגיע לדרגת המאסטר – שם אנחנו מגשימים את ייעודנו כבוראים מועצמים ופועלים בשיתוף פעולה עם מערכת הבריאה ליצירת גן העדן עלי אדמות.
המסע במדרגות ההתעלות הוא מסע לפעמים מאתגר אך הוא נתיב החיים המספק ביותר שתוכלו לחוות, זהו הנתיב שבו מגשימים את פוטנציאל האושר והעושר המיועד לנו על פי התוכנית האלוהית.
אני תמיד פה בשבילכם ללוות אותכם בתהליך קסום זה שאותו אני עוברת כבר 20 שנה ומעבירה את השפע שצברתי בדרך , דרך כל הקורסים והסדנאות שאני מקיימת.
 
תמיד באהבה בשירות הבריאה שרוני מלכיצדק כהן
מלווה בנוכחות העצמי העליון שלי
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור
המאסטרים הנעלים וישויות האור של תודעת מלכיצדק
הבורא והבוראה.