התמסרות לשליחות

שאלה : איך מתמסרים לשליחות כשנמצאים במצב של הישרדות כלכלית ? זאת שאלה ששאלה בחורה מתוקה באחת הקבוצות שאני חברה בהם.

וגם כאן אני חייבת לעזור לכם לצאת מאשליית האגו של עידן הnew age
וכל המסרים תסלחו לי, "השטחיים" שמוכרים לכם על התעשרות מהירה ותודעת שפע.

השליחות האמיתית של כולנו היא ריפוי הדנ"א הרוחני שלנו.
השליחות האמיתית של כולנו היא להשוות צורה עם האיכויות האלוהיות שלנו עם העצמי העליון שאנחנו.

על מנת לעשות זאת עלינו להיכנס לתוך תהליך עמוק של ריפוי שבנוי ממדרגות התפתחות ולעבוד על עולמנו הפנימי בכל הגופים, רוחני, מנטלי, רגשי וגוף הנפש העשייה והפעולה.

 

הייעוד של כולנו הוא לאזן את הכוחות האלוהיים בתוכנו המרכיבים את הפוטנציאל המלא שלנו על מנת להשוות צורה עם מהותינו האלוהית השלמה העצמי העליון שלנו.

אני נמצאת במסע הזה כבר 20 שנה .
בכל העשור הראשון שלי הגשמתי את הייעוד שלי והייתי בהשרדות , בחמש שנים הראשונות שהוכשרתי להיות הכלי המשרת של האלוהות ישבתי שעות מדטתי והורדתי את הידע הנשגב מהעולמות העליונים לעולמות הארציים. בתקופה הזו כמעט ולא עבדתי והעבודות שעבדתי בהם היו עבודות מזדמנות שלא דרשו ממני יותר מידי והרווחתי מינימום שבמינימום.

בתקופה הזו למדתי שיעורים שהיו הכרחיים עבורי להגשמת השליחות שלי בתוך ההשרדות, כמו שחרור מפחדים, עבודה על ערך עצמי ודימוי עצמי, אמון , דיוק, פוקוס, גבולות ….

גם להשרדות יש תכלית גבוהה והיא באה ללמד אותנו שיעורים מאוד חשובים, כל ניסיון לעשות שוב קיצורי דרך ומעקפים על שיעורי החיים שלכם רק יביא לכם כאב, סבל תסכול…

אם תתרכזו בשיעורים שההישרדות מביאה לחייכם היום מנקודת מבט של מה צף בכם, איזה רגשות, איזה פחדים, מה ההישרדות משקפת לכם על הערך העצמי שלכם, על תחושת הראויות שלכם, על הביטחון העצמי שלכם ותעבדו על עולמכם הפנימי ושיעורי החיים שלכם אתם תראו איך ההישרדות משרתת את השליחות שלכם ואת תהליך התפתחות הנשמה שלכם בעולם של חומר וצורה. 

אתם תראו איך עם העבודה הפנימית אתם מתחילים להתעלות שלב אחר שלב ועם ההתעלות גם השפע שלכם נפתח.

השליחות והייעוד שלנו היא לא להתעשר מהר.
זה הצורך של האגו שלנו שלא רוצה להתמודד עם שיעורי החיים שלקח על עצמו ומחפש קיצורי דרך. 

הוכחה לכך היא אין סוף הקורסים והסדנאות שכול כך הרבה אנשים לוקחים שחושבים שיש איזה נוסחת פלא לסיים את כל התסכולים, החוסרים והכאבים שלהם ובסוף האכזבה שהם חווים שמה שהבטיחו להם לא באמת קרה.

שוב באנו לכאן לעבור תהליך ריפוי עמוק של למידה והתפתחות וזה תכלית הקיום שלנו.

כל חוסר מחוצה לנו או שאנו חווים בתוכנו משקף את שיעור הלמידה שעדין לא למדנו ולא יישמנו ועד שלא נלמד וניישם אותו הוא ימשיך לחזור אלינו בלופ.

לכן הדרך המהירה ביותר להתעשרות אמיתית ויצירת חיים מלאים בשפע רוחני, רגשי וחומרי היא עבודה על שיעורי החיים שבחרתם לעצמכם.

לקום כל בוקר ולשאול את עצמכם בתוך הסיטואציות שאתם מתמודדים איתם, מה האנרגיה, הרגש שמנהל אותי פה, איזה פחדים אני חווה, איזה כוחות עלי לפתח בעצמי כדי ליצור את השינוי, מה השיעור למידה שיצרתי לעצמי כאן כנשמה בתוך עולם החומר והצורה, איזה איכות אלוהית רציתי לפתח בעצמי ערך עצמי? בטחון עצמי? אמונה בעצמי, אומץ, כח התגברות, אהבה עצמית, חמלה, סליחה וכו…. וכו..

על מנת להבין לעומק את יעוד הנשמה שלכם ואיך להתחבר לשליחות שלכם אני מזמינה אתכם להצטרף למכינה לאקדמיה לגיבורי-על, שם אני מלמדת על דרך ייעוד הנשמה, התוכנית האלוהית שנולדנו אליה וכיצד להתחיל כבר עכשיו לממש את היעוד והשליחות שלכם.

שולחת לך אהבה
ותמיד פה בשבילך ללוות אותך בדרכך

שרוני מלכיצדק כהן
מלווה בחלקים הנשגבים שלי
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור
קבוצת האלוהות של תודעת מלכיצדק 
הבורא והבוראה
מפתחת השיטה הקוד העל אנושי
וכך קורה האו!