מהי האמת על פי קריון

מהי האמת? – ספטמבר 2019

מפי קריון באמצעות לי קרול

 

ברכות יקרים, אני הוא קריון מהשרות המגנטי.

 

למסר הזה בבולגריה, למרגלות הר רילה, יש משהו עבור כל אחד ואחת, ואם תאפשרו זאת, הוא יכול לדבר אליכם, אלה הנוכחים כאן ואלה שיקראו זאת מאוחר יותר.

קיימת המודעות למי שנוכח ומאזין, מודעות מלאה לכל הבעיות והנושאים של אחד היושב כאן על הכיסא. אינכם יכולים להטיל בכך ספק.

נכנה את המסר המסוים הזה 'מהי האמת' ואתן מספר דוגמאות לפני שאתחיל לספר לכם אודות דברים אחרים שיש לשקול אותם לגבי האמת.

 

היסטוריה היא דבר מעניין, יש כאלה החוקרים אותה, ובמשך הדורות נוצר סיפור אודות כיצד הדברים פעלו. ארכיאולוגים אוספים מידע הקשור לסיפור, פותרים את החידה, ובמוקדם או במאוחר הדברים נכתבים בספרי ההיסטוריה ונלמדים כאמת, אמת שמקובלת במשך עשרות בשנים לגבי מה שהתרחש במקום מסוים. ההיסטוריונים עושים כמיטב יכולתם לחפש אחר דברים שאולי ישנו את האמת הזו, אולם זה מעולם לא משתנה ולכן אמת זו נשארת כאמת היחידה.

ואז לפתע ישנה תגלית, אולי מוצאים ספר שלא ידעו על קיומו. הספר התגלה מכיוון שהגיעה אנרגיה חדשה, תגליות חדשות, המצאות חדשות, יתכן ומשהו המאפשר להם לראות אל תוך האדמה ולגלות חדר – והדברים שכתובים בספר משנים את הכל. מסתבר שכולם טעו ולא ידעו זאת..

לפעמים אין משכתבים מחדש את הכתוב בספרי הלימוד – זו עבודה רבה מדי, וישנם אלה שחושבים שהדברים בסדר כפי שהיו, ואם כך מהי האמת, זו שהאמינו בה, או האמת החדשה?

 

דבר כזה התרחש לאחרונה במצרים, בפירמידה הגדולה בגיזה.

במשך עשרות בשנים המצרים האמינו וחשבו שגילו את כל החדרים בה, הם חיפשו בכל מקום, בחנו כל פתח, וטענו שהם מכירים את האופן בו המצרים הקדמונים נהגו לבנות, מכירים את מנהגי הפרעונים שחיו בה וקבורים שם, ולפיכך הם גילו לדעתם את כל החדרים.

וכך זה תועד בספרים במשך זמן רב, עד שזה השתנה בשנת 2017 ונתגלה חדר נוסף בעזרת אנרגיה חדשה וטכנולוגיה חדשה שאיש לא ידע שיכולה להתקיים. הדברים פורסמו ועתה הם יודעים שיהיה עליהם לשנות את האמת ההיא, יהיה צורך לשנות את ספרי הלימוד, ותהיה אמת מסוג אחר סביבי הפירמידה.

 

יקרים, לפעמים על האמת להישאר אותו הדבר גם כשמתרחשות תגליות חדשות, מכיון שאלה שיצרו אותה טוענים שאין עליה להשתנות – הם מושקעים יותר מדי בסיפור שסופר, כך שאין זה משנה מה שמתגלה, הם דבקים בסיפור.

יתכן ויושבים בקהל נוצרים, וברצוני לשאול אותם שאלה – האינכם חושבים שזה מדהים שגילו במצרים בשנת 1945 חמישים ואחד כתבים של תומס? (אחד מתלמידיו של ישו, ת.ג.) ובהם ציטוטים חדשים מהמאסטר ישו? הם הוסתרו עד לשנת 1955.. האין זה מדהים לקבל עדכון לגבי מה שהאמנתם בו? אולם כמעט כל נוצרי ישאל באיזה כתבים מדובר, והאם הם אמיתיים, מכיוון שאיש לא סיפר לכם על כך… הכנסיה בחרה שלא להראות לכם אותם.. ובכן, הכתבים האלה אכן אמיתיים אולם הם לא התאימו לתבנית שהיתה קיימת כהיסטוריה הישנה..

תומס היה ידוע כ'תומס הספקן', ועתה אתם יודעים מדוע כינו אותו כך. תלמידו של ישו תהה מדוע ישו הגיע, והיו בידו ציטוטים מהמאסטר שטרם ראיתם לפני כן, ודעתו היתה שישו הגיע על מנת להראות דוגמא מה מסוגל לעשות בן האדם על הפלנטה.

הוא הטיל ספק ברעיון שישו מת בעקבות סיבה כלשהי, ובמקום זאת הוא חגג את חייו כדוגמא שעליכם לעקוב אחריה. זה מעניק מושג אחר לגבי 'תומס הספקן'.

 

אם כך, מהי האמת? האם זה מה שסיפרו לכם, מה שאמרו הוריכם, מה שאמרו מנהיגי הכנסיה, מה שהספרים מספרים לכם – או האם האמת היא משהו אחר?

הפלנטה נמצאת באנרגיה חדשה, היו תגליות חדשות בהן התודעה מתחילה לספר סיפור חדש אודות חמש אמיתות גדולות לגבי דברים שלימדו אתכם, שנכתבו, דברים שכולכם מאמינים בהם אודות מערכת היחסים שלכם עם הרוח.

וברצוני להראות לכם כיצד פועלים הדברים, וברצוני שתפנו אליהם את תשומת לבכם, מכיוון שהאמת שאעביר לכם 'נוטפת' שליליות עתיקה שכל אחד מכם האמין בה וחי לפיה, ועדיין אתם משתתפים בכך גם אם אינכם יודעים זאת.

האמת הראשונה – בני האדם הגיעו לכאן על מנת לסבול.

אם אתם מטילים בכך ספק, הביטו בהוראה ובלימודים שלפעמים מדברים אודות דברים שאינם כלל מתייחסים לרוחניות.

מדוע אנשים בארצכם סבלו סבל כה רב עד שאתם ממשיכים לחיות עם המחשבה שאתם נשמה סובלת כמו הנשמות של אבותיכם? הם עברו מלחמות של סבל. עליכם שלא לחייך בשעה שאתם מדברים על כך מכיוון שזה לא יהיה מספיק סבל. ואתם חושבים שאין מדובר בכם – האמנם?

קיימות תרבויות מסוימות שמצפות מכם לסבול מעט, וישנם אלה במערכות רוחניות שממש כמעט דורשים זאת, הרי הנביאים שלכם סבלו ותלמידיהם סבלו – ולכן יש לסבול.. מכיוון שאם אינכם סובלים, האל אינו רואה אתכם בעין יפה.

ברצוני לשאול אתכם האם זה הגיון רוחני? האל הוא אהבה, היפה ביותר שאיני יכול אפילו לתארה.

 

ישנה כאן חמלה רבה מאוד.

כאשר אם מביטה בפניו של ילדה שזה עתה נולד, מברכת אותו על הגיעו לכדור הארץ ואומרת לו שהיא אוהבת אותו מעבר לכל שיעור או מידה – האם היא מספרת לו ברגע זה שהיא תגרום לו לסבל? זה אינו נשמע מדויק מכיוון ששום אם לא תאמר זאת לילדה – ואתם חושבים שהאל ברא אתכם על מנת שתסבלו?

מי סיפר לכם זאת? כמעט כל אחד. הם הניחו הנחה לגבי אמת שלא היתה האמת…

 

וכעת מגיעה אנרגיה חדשה החושפת ומגלה משהו שונה: "איני נמצא/ת כאן על מנת לחקות את התרבות שלי"

האם התרבות שלכם ידועה בצער, בתלונות? האם זה אתם מכיוון שהתרבות שלכם עושה זאת? ברצוני שתחשבו על כך שאינכם נמצאים כאן על מנת לקחת חלק בסבל מכל סוג שהוא!

 

 

האמת השניה

 

רבים כל כך מאמינים באמת השניה, שהיא אישית יותר.

אתם חושבים שקיימת תכנית כלשהי עבור חייכם שמגיעה עם נשמתכם, ומניחה אתכם לתמיד במקום שאינו נוח. אתם מאמינים שהאל הניח אתכם כאן מסיבה כלשהי למרות שאינכם אוהבים זאת. אתם רוצים לשנות את חייכם אולם חושבים שבאופן כלשהו זה יפגע באותה תכנית שיש לאל עבורכם.

ואם כך אתם מאמינים ומכירים באמת הזו וממשיכים להרגיש שלא בנוח במצב ומאמינים שאינכם אמורים להשתנות מכיוון שזה מה שהאל רוצה עבורכם.

 

לאל אכן יש תכנית עבורכם, חוזה אתכם: האל רוצה שתהיו שמחים, בעלי חמלה, חופשיים מדאגה. ושלווים בכל מצב שאתם נמצאים בו – ולא להרגיש בו לא נוח.. זוהי התכנית!

מי סיפר לכם שעליכם לדבוק במשהו שאינו עובד?

ואם תשאלו מה עליכם לעשות, הרי שכבר אמרתי זאת פעמים כה רבות בעבר: היו שקטים, ואפשרו לאל לאהוב אתכם כל כך הרבה, עד שהפתרון לכל שאלה שיש לכם יגיע אליכם באופן אינטואיטיבי. כך פועלים הדברים..

לי אין תשובות עבור כל /אלותיכם, יקרים, הן מובנות בתוככם. ואם תמשיכו לדאוג על הדברים, תישארו באותו המצב..

נשמו, שבו ואפשרו לבורא והיוצר של הדברים לאהוב אתכם. 'אם הכוכב' במקום הזה תחייך אליכם, תיקח את כף ידכם ותניח אותה על ליבכם ותאמר לכם אהובים,, שאין לכם כל מושג עד כמה אתם נאהבים…

 

זוהי התשובה כמעט לכל שאלה שיש לכם. קיימת אינטואיציה מובנית בתוככם, ואם תאפשרו לכך, היא תוביל אתכם למקום הנכון עבור כל שאלה שיש לכם. היא מחוברת ל'שדה', בו קיימים כל הפוטנציאלים, כל החלטה שעשויה להתקבל. אתם רואים כיצד האמת משתנה, יש לכם מידע חדש עם הגיון רוחני – תכניתו של האל עבורכם היא שתתעלו בדרך שמחה וללא דאגה.

 

 

האמת השלישית

האמת השלישית חביבה עלי ואני מדבר עליה ללא הרף. זה עשוי להישמע מוזר, אולם קיימת הנחת יסוד הטוענת שלאל יש מוח אנושי.

ואם תאמרו שאינכם מאמינים בכך, הרי מדוע אתם חוזרים ושואלים כיצד תוכלו לרצות את האל? החלק של הריצוי הוא המוח האנושי. מה לו הריצוי הזה אינו נדרש מכיוון שהאל הוא הרבה מעבר לכל תודעה שביכולתכם לדמיין – הוא אהבה טהורה, ואין לו כל מוח אנושי!

אולם כל מה שסביב החוקים של הרוחניות טוען שלאל יש מוח אנושי, ושעליכם לרצות אותו שאם לא כן יקרה לכם משהו, כמו חוסר תפקוד כלשהו, ועליכם להיזהר מכיוון שהאל עלול לקחת את ילדיכם למקום מסוים ולענות אותם לנצח…

האם אמהות שמביטות בעיניו של ילדן ואומרות לנשמתו היקרה שהן אוהבות אותו מעבר לכל שיעור ומידה אולם במידה והוא יעשה צעד שגוי הן יענו אותו לעולם.

זה משונה, מכיוון שאם לא תעשו זאת לילדיכם, מדוע קיימת אמונה כה חזקה שהאל יעשה זאת לכם?

 

ברצוני שתתחילו לדמות את הבורא היוצר כאנרגיה של אהבה וחמלה הנכנסת לכל תא ותא בגופכם,

כחבר אישי שתמיד נמצא שם על מנת להראות לכם שלווה, דרך חיים חדשה, הוא מעניק לכם את העיניים של אחד המביט בכולם מתוך חמלה, יקרים.

 

ישנן שאלות – אפילו בחדר הזה – לגבי מה שעליכם לעשות בנוגע לדבר זה או אחר.

התשובה היא, שבו לרגע, והביטו בעין חומלת בכל מי שקשור לבעיה שלכם – ואין זה משנה מי הוא.

לאל אין תגובה אנושית ורגשית. בורא היקום הוא מעבר לכל דבר שביכולתכם לדמיין. קיימת אהבה כה רבה עבורכם – זה מה שלימדו 'אמהות הכוכב' ממש במקום הזה.

זכרו שהן הוויות נעלות, אלו הוויות שעברו את תהליך ההתפתחות, כפי שסיפרתי לכם. כאשר התודעה מתחילה להתפתח, היא מתחילה להתערבב עם המקור הבורא היוצר וזה משנה את הכל

 

 

האמת הרביעית

 

האמת הרביעית היא חלק מן האמת השלישית, מכיוון שזה כה עמוק ומשמעותי.

פעולותיכם ומעשיכם על הפלנטה הזו הם מתוך בחירה חופשית. האל לא העניק לכם בחירה חופשית על מנת לקחת אותה מכם ולבחור להעניש אתכם על משהו שאתם בחרתם לעשות – זה אינו הגיוני ואינו מתקבל על הדעת.

ישנה אמת גדולה יותר שמיליארדים מאמינים בה, שאשר אתם מתים, ישנו סוג כלשהו של חישוב, אולם יקרים, זוהי הגישה של הטבע האנושי, זה מה שאתם עושים במערכת המשפט, או עם אלה שמסביבכם שאינם מתנהגים כיאות ועליהם לשאת בתוצאות. חלקכם אינו אוהב זאת.

 

כל מה שאתם עושים על הפלנטה הזו הוא בבחירה חופשית, בין אם אתם בוחרים באור או בחשכה. והתוצאות – בהגיעכם לסיום חייכם תחוו אותה מסיבה כמו כל השאר., יחס שווה מן האל.

כמו בסיפור על הבן האובד ושני הבנים השונים, שאחד מהם עושה הכל 'נכון' ואילו האח השני עושה הכל שגוי. וכאשר שניהם שבים הביתה, האב מתייחס אליהם באופן שווה.

יהיו אלה שיאמרו שזה אינו הוגן, אולם אינכם נמצאים כאן בחידה של האור והחשכה על מנת שישפטו או יבקרו אתכם, או להיענש. זה מה שנוהגים לעשות בני האדם.

הבחירה שלכם בין האור והחשכה היא הבחירה החופשית לאן מועדות פני הפלנטה הזו. ברצוני לספר לכם שהאור מנצח מכיוון שישנם רבים כל כך הבוחרים בנתיב הנדיבות.

 

ולכל אלה השואלים כאן כיום מה לעשות בענין כזה או אחר – האם ניסיתם את הנדיבות?

וברצוני לומר לחלק מכם, שאתם מתלוננים יותר מדי. ואומרים שאינכם אוהבים את זה, ואת זה, אינכם בטוחים לגבי משהו… הזהרו במילים שיוצאות מפיכם מכיוון שהתאים בגופכם מקשיבים לכל תלונה ומחקים זאת. הם מקשיבים למאסטר. המערכת התאית של בן האדם מקשיבה לתודעה, התאים שואלים מה אומר היום בן האדם הזה. והם מקשיבים היטב למוצא פיו. וזה הופך לאמת, וכל תא בגוף מחקה זאת.

המבנה התאי שלכם תמיד מקשיב לתודעה שלכם – ממש כפי שאתם מבצעים הזמנה במסעדה..כל מה שאתם אומרים מגיע כ'הזמנה' לתאים שלכם.

ואם אתם חושבים שאתם עומדים להיענש, הרעיון השלילי הזה ילווה אתכם כל ימי חייכם והתאים שלכם יצפו לעונש בנקודה מסוימת.

 

יקרים, זה אינו מה שאתם עושים עם ילדיכם. מדוע תחשבו שהאל יעשה זאת אתכם?

התשובה לכל בעיה בחדר הזה היא לשבת, להיות שקטים, ולהיות נאהבים על ידי המאסטר. והאינטואיציה תגיע באמצעות בלוטת האצטרובל שהיא אחראית על האינטואיציה.

 

 

האמת החמישית

 

קשה להאמין שמיליארדים מאמינים שנשמתם מגיעה לפלנטה הזו מוכתמת ומזוהמת באופן כלשהו.

הבורא היוצר שאוהב אתכם מעבר לכל שיעור ומידה החליט לזהם מעט את נשמתכם לפני הגעתכם לפלנטה, ושאפילו גרוע יותר – לפני מאות אלפי שנים אדם אחד החליט החלטה שגויה שגרמה לכל שאר הנשמות להיות מזוהמות לאחר מכן.

יקרים, זוהי האמת הלא אמיתית מכולן! אתם נולדים מפוארים ואינכם נמצאים כאן על מנת לסבול. אין כל תכנית שאתם מיועדים להגיע למקום שאינו נוח ואתם לא תענשו, ויש לכם את היכולת לראות את האור.

אתם הרבה יותר גדולים בעיניו של הבורא היוצר ואתם מוזמנים לחקות זאת!

זה מבטל את חמש האמיתות.

אנרגית האור 'לוחצת' עליכם ומזמינה אתכם לשנות את התפישה של פתרונות בחייכם, אתם הולכים למומחה בכל המצבים בהם משהו משתבש, מה אם התשובה נמצאת ממש בתוככם, באמצעות בלוטת האצטרובל והאינטואיציה שנוגעת ב'שדה'. זוהי התשובה לבעיות שהגעתם איתן לכאן.

וכיצד תגיעו לאינטואיציה? נשמו, היו שקטים, והיו נאהבים…

אל תחליטו מראש מה עתיד להתרחש בהמשך, בצעד הבא, וזוהי אמת עמוקה עבורכם, האמת הגדולה ביותר שאעניק לכם אי פעם! אתם אהובים כל כך! כל אחד מכם ידוע לאל, המצבים בהם אתם שרויים, הקשיים שיש לכם שפשוט מבקשים מכם לשבת ולהיות נאהבים, על מנת שבלוטת האצטרובל תעביר את התשובה.

רבים כל כך בקבוצה הזו חוו זאת, אתם מכנים זאת סינכרוניות ואנחנו מכנים זאת, אהבה.

זהו סיומו של המסר הזה למרגלותיו של הר רילה בבולגריה היפה כל כך.

וכך הוא הדבר.

© כל הזכויות שמורות לתמר גנישר

 

שולחת לך אהבה
ותמיד פה בשבילך ללוות אותך בדרכך

שרוני מלכיצדק כהן
מלווה בחלקים הנשגבים שלי
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור
קבוצת האלוהות של תודעת מלכיצדק 
הבורא והבוראה
מפתחת השיטה הקוד העל אנושי
וכך קורה האו!