חוק יקומי שכדאי להיות מודע אליו

שלום ניצוצות של אור אלוהי, 

אני רוצה להעביר לכם מסר מאוד חשוב שהוא אחד מחוקי היקום שהיו צריכים ללמד 
​אותנו בבית הספר. ​אם היו מלמדים אותנו את חוק היקום הזה בבית הספר החיים של כולנו היו נראים אחרת.
​החוק היקומי קשור לזכות הבחירה שקיבלנו בחיים. 
​בכל רגע נתון אנחנו מתבקשים לעשות בחירות בחיים, מהדברים הכי קטנים כמו מה בא לי לאכול היום, עד הדברים הכי גדולים כמו מה הזוגיות הנכונה לי, מה הקריירה שעלי לבחור
​ועוד ועוד.

​הכלי שקיבלנו מהבורא כדאי לדעת לעשות את הבחירה הנכונה, באין סוף האפשרויות שעומדות בכל רגע נתון עבורנו, נקרא אינטואיציה.
​אינטואיציה היא אותה תחושה פנימית שאנו חווים כלפי משהו ב 3 השניות הראשונות.
​האינטואיציה היא הידיעה הפנימית שמגיעה מקולה של הנשמה שלנו שמדריכה ומכוונת אותנו מבפנים ומחוברת לפוטנציאל המלא של מי שאנחנו, פוטנציאל העצמי העליון, המחובר לתוכנית החיים שנועדה לנו , הנקראת ייעוד הנשמה.
​ייעוד הנשמה אינו מקצוע שבאנו לעבוד בו כמו שהרבה אנשים מגדירים אותו.
​ייעוד הנשמה היא תוכנית חיים שלמה שנבראה  על ידי העצמי העליון שלנו ומשפיעה על כל היבט והיבט בחיינו.

​תפקידה של האינטואיציה הוא כמו GPS.
​תפקידה לכוון את דרכינו אל עבר מימוש תכנית החיים שנבראה עבורנו על ידי העצמי העליון שלנו.
​העצמי העליון של כל אחד מאיתנו בחר להתגלם בגוף פיסי בגלל שהוא רצה לחוות חוויות מסוימות. עבור חוויות אילו, העצמי העליון שלנו תכנן לפרטי פרטים מסע חיים שלם שבו הוא יביא לידי ביטוי את כל העוצמות, היכולות, האהבה והאינטליגנציה הגבוהה שקיימת בו. 
​למעשה תכנית החיים שנוצרה על ידי העצמי העליון שלנו, מיועדת להוביל כל אחד מאיתנו לממש את פוטנציאל האושר והעושר המיועד לנו על פי התכנית האלוהית.

​אז הכלי שאמור להוביל כל אחד מאיתנו בדרך כל רגע ורגע, הוא קול האינטואיציה המכוונת אותנו מבפנים.

​מהו החוק היקומי?
​החוק היקומי אומר שכל פעם שתפעלו בהתאם לקול האינטואיציה והידיעה הפנימית המדריך אותכם מבפנים, אתם תכנסו לדרך המלכה/המלך המיועדת לכם .
​מה זה אומר דרך המלך והמלכה המיועדת לכם? 
​זה אומר שאתם תצעדו בחיים אלה מחוברים לאני האותנטי שאתם, אתם תממשו את היכולות הגבוהות של מי שהנכם, אתם תתמלאו באנרגיה, באהבה, בעוצמה, בשמחת חיים, בסיפוק עצמי, בתשוקה, בויטאליות.  הדברים המיועדים לתמוך בכם בהגשמת ייעוד נשמתכם יבואו אליכם במינימום מאמץ ומקסימום תוצאה, כל היקום יקום לעזרתכם כי אתם פועלים איתו בשת"פ ופועלים למען התכנית האלוהית שלכם. 
​פעולה על פי קול האינטואיציה בכל רגע נתון תשאיר אותכם על הנתיב
​המיועד לכם ואתם תובלו צעד אחר צעד לחוות את השפע בכל היבטי חייכם ותממשו את פוטנציאל האושר והעושר המיועד לכם על פי התכנית האלוהית. 

​החוק היקומי גם אומר, שכל פעם שתפעלו בניגוד לקול האינטואיציה והידיעה הפנימית המדריכה אותכם מבפנים, אתם תכנסו לדרך הקורבן, שגם היא דרך שנוצרה על ידי העצמי העליון שלכם וגם עבורה יש לעצמי העליון שלכם תכנית, תכנית שמיועדת להחזיר אותכם בחזרה לדרך המלכה/המלך של מי שהנכם. 

​מהי דרך הקורבן? 
​דרך הקורבן היא הדרך שבה אתם פועלים בניגוד לאני האותנטי שלכם, אתם עושים בחירות מנוגדות למה שהאינטואיציה שלכם מכוונת אותכם. אולי אתם בוחרים להקשיב לעולם בחוץ ולאחרים ואתם נותנים להם את זכות הבחירה על החיים שלכם, אולי אתם נותנים לפחדים שלכם לנהל את הבחירות שלכם, אולי אתם מרצים כל הזמן את האחר, אולי אתם מקשיבים למה שהגיוני והולכים יותר מידי עם ההגיון ומה שנראה לכם נורמלי. כל אלה ועוד …מובילים אותכם לעשות בחירות מתוך הקורבן בתוככם, בחירות שמתחילות ליצר לכם סיטואציות במציאות שלא משקפות את  ביטוי השפע והעוצמה של פוטנציאל  העצמי העליון שלכם, של היכולות הגבוהות של מי שהנכם, אלא משקפות את דמות הקורבן הקיימת בתוככם. בחירות אלה מובילות אותכם לסטות מנתיב המלך והמלכה המיועד לכם על ידי נשמתכם ומובילות אותכם לנתיב הקורבן. 

​בנתיב הקורבן אתם חווים הרבה תסכול, כעס, חוסר סיפוק מעצמכם ומחייכם, אתם נתקלים בהרבה קשיים והרבה אתגרים, דברים באים אליכם בקושי ובמאמץ, אתם חווים פער גדול בין הרצוי למצוי, אתם חיים בפשרה, בביטוי מצומצם של מי שהנכם, בחוסר שקט בחוסר שלווה, בחוסר אנרגיית חיים וחוסר שמחת חיים. 
​יש לכל התחושות האלה תכלית גבוהה יותר, תפקידם לאותת לכם שאתם לא עושים בחירות נכונות ואתם סוטים מהדרך של פוטנציאל האושר והעושר המיועד לכם. מטרתם בסוף היום להוביל אותכם לעשות שינוי ולעזור לכם לחזור לדרך המלכה/מלך המיועדת לכם.

​עכשיו זה לא שחור או לבן, זה כל רגע ורגע, יש רגעים שאתם יותר מחוברים לעצמכם ואתם יותר מקשיבים לקול האינטואיציה שלכם ושם אתם נכנסים לאחד משבילי המלכה/המלך של מי שהנכם. אתם ישר יכולים להרגיש את זה כי אתם חווים התרוממות רוח, שמחה, אהבה, עוצמה שאתם בוחרים ללכת עם היקום וקול האינטואיציה שלכם.
יש רגעים שאתם נותנים לקורבן לנהל אותכם מבפנים, אתם לא קשובים לקול האינטואיציה שלכם ואתם פועלים כנגד ואז אתם נכנסים לשבילים של דרך הקורבן ואתם מתחילים לחוות את כל הרגשות "הדחוסים" והלא נעימים שציינתי קודם.

​ככל שאתם עושים בחיי היום יום שלכם יותר בחירות מתוך חיבור לאינטואיציה ולקול הפנימי ככה יש פחות פער בין הרצוי למצוי בחייכם ואתם חווים סיפוק, אושר, מלאות ושפע ממסע החיים שלכם. ככל שאתם עושים בחיי היום יום שלכם יותר בחירות מתוך חוסר הקשבה לאינטואיציה ולקול הפנימי שלכם, ככה יש יותר פער בין הרצוי למצוי בחייכם ואתם יותר חווים חוסר סיפוק, קשיים, אתגרים ומצבי קורבנות בחייכם.

יש המשך לחוק היקומי הזה והוא מאוד יפה, הכל ניתן לתיקון.
​מה זה אומר?
​שבכל רגע נתון, העצמי העליון שלכם יצר עבורכם שבילים לחזור בחזרה לדרך המלכה והמלך שלכם. התכנית והשבילים וכל מה שצריך לקרות על מנת שתצעדו בדרך המלכה/מלך שלכם, כבר נבראו על ידי העצמי העליון שלכם. אתם רק צריכים לחזור פנימה אל עצמכם ולהקשיב שוב לקול הפנימי ולאינטואיציה שלכם ולבחור בכל רגע ורגע לסמוך עליה וללכת איתה צעד אחר צעד לפי הדרכתה, על מנת שתחזרו לנתיב המלכה/המלך שנועד לכם ותממשו את פוטנציאל האושר והעושר שנברא עבורכם על ידי העצמי העליון שלכם. 

​בתקופה בה אנו נמצאים הבחירה שלכם היא מאוד קריטית.
​הבחירה בהקשבה ופעולה עם קול האינטואיציה, או פעולה כנגד קול האינטואיציה, היא ממש הבחירה בין חושך לאור.
​פעולה על פי קול האינטואיציה היא בחירה באור. 
​פעולה כנגד קול האינטואיציה היא בחירה בחושך.
שני מימדים אילו שלכל אחד מהם מחובר שביל אחר, הולכים ומתעצמים בתהליך ההתעלות בו אנו נמצאים כאנושות מידי יום. 
ממש מתחיל להיות פער ובידול בין אילו שצועדים בדרך המלכה/מלך וחווים התרוממות רוח וזרימה של אור ושפע בחייהם לבין אילו שצועדים בדרך הקורבן וחווים אין סוף קשים, אתגרים ומשברים, ששוב הכל חיובי, כי מטרת הקשים, האתגרים והמשברים זה להחזיר כל נשמה בחזרה לדרך המלכה/מלך שלה. 

​מה אתם יכולים לעשות כדאי לחזק את היכולת שלכם לזהות את קול האינטואיציה בתוככם.
​1. תרגול מדיטציה.
​2. להיות בתקשורת יום יומית ורגעית עם העצמי העליון שלכם, לדבר איתו כל הזמן בלב, לשאול ולהתייעץ ולבקש ממנו שייתן לכם להרגיש חזק בכל הגוף את רצונו שלא יהיה בכם ספק.
​3. לפעול כמה שיותר על פי האינטואיציה גם אם מפחיד אותכם, גם אם דורש ממכם לצאת מאזור הנוחות, זה מעצים את החיבור שלכם עם העצמי העליון ואתם חווים יותר איזון, שלווה פנימית ובהירות כתוצאה מכך. 
​4. לעבוד על איזון האנרגיות הפנימיות שלכם וניקוי הכלי שלכם מהרטטים הדחוסים של הרגשות הנמוכים, פחד, כעס, חוסר ביטחון, חוסר הערכה עצמית, חוסר אמונה, חוסר אהבה עצמית, כל אלה מקשים עליכם לבחור בקול האינטואיציה המכוון אותכם מבפנים.  
​5. קול האינטואיציה שלכם מכוון אותכם מתוך כל היש הקיים בתוככם, מתוך העוצמה, האינטליגנציה הגבוהה והאהבה האלוהית האין סופית של מי שהנכם בפוטנציאל הגבוה שלכם.  שאתם צריכים לעשות בחירה בחיים שימו לב מה מניע אותכם מבפנים. האם הבחירה משקפת את האהבה, העוצמה האינטליגנציה הגבוהה של מי שהנכם, או הבחירה שלכם מונעת מתוך פחד, אגו ותחושת חוסר בתוככם. 

תסמכו על קול האינטואיציה שלכם ותאפשרו לעצמי העליון שלכם להוביל אותכם חזרה הביתה אל מהותכם הראשונית אל המלכה/מלך שהנכם שחי/ה במציאות שמשקפת את גן העדן עלי אדמות המיועד לכם.

ואם אתם הולכים לאיבוד 
אני תמיד פה בשבילכם מלאה באהבה, שמחה ותשוקה
ללוות אותכם בדרך חזרה לגן העדן האישי שלכם לדרך המלכה/מלך שהנכם.

שרוני מלכיצדק כהן
מתקשרת את ישות העצמי העליון שלי
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור