כיבוד העצמי

שלום לכם ניצוצות של אור אלוהי,
(המסר כתוב בלשון נקבה אך פונה גם לזכר).

מסר חדש – כיבוד העצמי

אני רוצה לשתף אותך בתקשור חי של העצמי העליון שלי, תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור, שקיבלנו במפגש הקהילה של תלמידי קורס המפתח לחיים – הקוד העל אנושי.

 

"ברוכים הבאים ילדינו האהובים, כאן לורד מלכיצדק עם תאומת הנשמה שלי מלכת האור ואנחנו מאוד מתרגשים להיות כאן אתכם ולהוביל אתכם בפעם הראשונה אל המרחב המקודש שלנו.
מרחב של קדושה, לפני הכל, הוא מרחב שמחזיק תדר של כיבוד. לא ניתן להיכנס למרחב של קדושה כשאין כיבוד למרחב, אין כיבוד לעצמי.

(ברקע טלפון רוטט)

ראיתם מה קרה עכשיו? לא סתם כך קרה הדבר. ראיתם את ההפרעה? ראיתם את היציאה מהמרכז? ראיתם את הניתוק שנוצר? כך הדבר שאתם לא מתנהלים מתוך תדר של כיבוד, ואין זה משנה אם אינכם מכבדים את עצמכם או אינכם מכבדים את האחר.

 

הרעש שנוצר כעת יוצר הפרעה. כאן זו דוגמא קטנה. תארו לכם את גודל ההפרעות שנוצרים בחיים שלכם על פי מספר הפעמים שלא הצלחתם להחזיק תדר של כיבוד עצמי או כיבוד האחר.

 

כולנו כמהים לגעת בתדר של קדושה, אך עליכם להבין את מהותה של הקדושה. הקדושה מתחילה דבר ראשון בכיבוד העצמי.

 

בתוך משחק הדואליות של החושך והאור נעשו הרבה מניפולציות על אותו תדר שנקרא תדר כיבוד העצמי. המושג שהלבישו על תדר זה הינו "אגואיסטיות" וכך נמנע מכם להיות נוכחים בתדר הקדושה של מי שהנכם.

 

כך נוצר בחייכם אינסוף רעשים ואינסוף פעמים שבהם אתם יצאתם מהמרכז של עצמכם כי חשבתם שלהיות בתוך המרכז הזה זה אגואיסטי. אנו כאן לעזור לכם לצאת מאותה מניפולציה ותמרון שנעשו על התודעה שלכם. אותה תודעה של העדר אור ששולטת בפלנטה שלכם יצרה אינסוף תבניות שיקריות על התודעה שלכם על מנת למנוע מכם לגעת בקדושה של מי שהנכם.

 

אנו כאן לעזור לכם להשתחרר מאותם מניפולציות, תמרונים, שקרים שנעשו על התודעה שלכם ע"מ לעזור לכם לחזור הביתה אל ביטויי הקדושה של מי שהנכם, של אותם חלקים נשגבים אלוהיים של מי שהנכם. חלקים אלו נוכחים במלאות בתוך תדר כיבוד העצמי. הם מכבדים את מי שהינם. הם יודעים שהינם הוויה מקודשת אלוהית, לא מצמצמים / מכווצים או מבטלים את עצם היותם ישות קדושה.

 

כל אחד ואחת מכם הוא ישות קדושה וכדי שתחושו שהנכם קדושים עליכם ללמוד לכבד את מהותכם, את הווייתכם, את גופכם ואת נפשכם. לא תוכלו להתעלות למימדים העליונים אם לא תחזיקו את הדיוק של מהות התדר הזה בתוככם.

 

אנחנו כאן לשרת אתכם, לעזור לכם להבחין בין חושך לאור, בין אמת לשקר, ביו קדושה לבין תמרון התודעה. בכל פעם שאתם פוגשים איזשהו מידע שגורם לכם לכיווץ, גורם לכם להרגיש אשמים, מושפלים, קטנים, אשמים על מי שהנכם- הוא אינו מגיע ממימדי האור, אינו מגיע ממימדי הקדושה.

 

היזהרו גם ממלבושים של אור וממסכות של אור, ששמות על עצמם את תפקידי הצדיק הקדוש והמוקדש. זו המסכה המסוכנת ביותר לפגוש. זה אינו כיבוד העצמי ואינו קדושה. זוהי מניפולציה של היעדר אור, ואנו מבקשים את תשומת לבכם הרבה בתוך אותו תהליך שהנכם נמצאים שבו כל המימדים נפרצים, להיות מדוייקים עם עצמכם, להיות קשובים אל עצמכם, לכבד את הידיעה הפנימית של עצמכם ולא לתת לשום דבר מחוצה לכם לומר לכם שכשאתם בנוכחות של כיבוד עצמי, אתם אגואיסטים, אתם יהירים או לא מפרגנים.

 

מכאן אני אעביר את רשות הדיבור לבת זוגתי האהובה, החצי השני של נשמתי, קווין אוף לייט, כי הפגיעה הגדולה ביותר של חוסר הכיבוד הגדול ביותר הנה במהות הנקבית הרגשית של מי שהנכם. קווין אוף לייט מייצגת, כמו כל אנרגיה נקבית אחרת, את אותה פגיעה במהות הנקבית מתוך אותו משחק של דואליות של האל והאלה שנוצר על פני הפלנטה שלכם. מתוך כבוד והערכה אדירה לבת זוגתי, לאנרגיה הנקבית בתוכי, אני מעביר את זכות הדיבור לאהובתי היחידה קווין אוף לייט."
קווין אוף לייט: "ילדיי חושו את ליבי. ליבי פועם בהתרגשות. אני כ"כ מרוגשת לשבת פה עטופה בנוכחות של כולכם. בליבי כל אחת ואחד מכם הוא חלק ממני, ילד כילד שלי. אני פה היום להעביר לכם מסר חשוב מאין כמותו.


לאורך עידן הקארמה באותו משחק של חושך ואור נוצר תמרון עצום על התודעה שלכם לגבי זכותכם להרגיש.


באותו עידן זה, נוצרה שפיטה על הרגשות ונוצרו שיפוטים על רגשות מסויימים שהנכם חשים. 

אני רוצה לגלות לכם דבר: רגשותיכם, תחושותיכם הם התקשורת של הנשמה שלכם עם הנפש שלכם. הנשמה שלכם מכוונת אתכם בכל רגע ורגע דרך התחושה, ולכן, חשוב מאוד שתכבדו את מה שאתם חשים ותלמדו להיות נוכחים באמת של מה שאתם מרגישים וחשים.התחושה היא הגשר המחבר ביניכם לבין נשמתכם. היא הגשר המחבר בין מה שהעצמי העליון שלכם רוצה להעביר לכם לגבי יעודכם. כיבוד התחושה העצמית שלכם היא כיבוד העצמי העליון שלכם, וגם אם העולם בחוץ מנסה לתעתע בכם לגבי תחושותיכם, למדו לסמוך על התחושה שלכם.כל מה שאינו מדויק לכם, לא נכון לכם ולא מכבד את מהותכם האלוהית, אתם תחושו אותו בשפתכם כמשהו "רע". אך יש יותר טוב מזה- שיש לכם הגנה אלוהית עליכם, שעוזרת לכם לדעת את האמת ממרחקים? איך דבר זה יכול להיות רע?אני אדייק את עצמי. באמת של מה שאתם חשים. 

זוהי האמת בלבד. זוהי האמת המכוונת אתכם בדרכם. יש לכם את הזכות לחוש כל רגש. אין לנו שפיטה על רגשות. יש לנו קבלה של כל רגש מתוך הבנה עמוקה יותר שכל רגש הוא שפה של הנשמה שבאה להוביל אתכם בדרככם. אין פה רגש טוב ואין פה רגש רע. רגש הוא הנהג.

אם אני עכשיו לא מרגיש טוב או לא חש טוב, זה אומר שאני צריך לעצור עכשיו להתבונן ולבדוק – מה מתבקש ממני, מה המסר של אותה תחושה שמגיעה מהנשמה שלי אליי. אנו מזמינים אתכם לבטל את אותה דואליות מחשבתית של טוב ורע. מבחינתכם אין יותר דואליות מחשבתית של טוב ורע.יש מדויק לי, מכבד אותי, נכון לי. יש מה שאינו מדויק לי, לא נכון לי ולא מכבד אותי. 

 
כשעומד מולכם אדם לא אמין ואתם חשים כועסים והוא ממשיך לומר שזוהי האמת, אך לבכם אינו שקט – האם זה רע או טוב? זוהי הגנה אלוהית עליכם. זוהי שמירה אלוהית עליכם בכל צעד ושעל שאתם עושים. אין פה שום דבר רע. הכל זה שפת הנשמה שעליכם ללמוד להקשיב לה ולכבד אותה.


מבקשת אני מכם לזכור שכל בריאה של הבורא היא בריאה מקודשת. כל התנסות של הבורא בתוככם היא התנסות מקודשת. רוצים לחזור הביתה לגן העדן? אל השלם אל האחדות? הפסיקו לחשוב בדואליות של טוב ורע. חשבו קדושה. חשבו האם זה מכבד אותי, את מי שהנני, את האמת שלי, את מהותי, את התחושה שאני חש בתוכי או שזה אינו מכבד אותי, את האמת שלי את התחושה שאני חש, את ההדרכה של נשמתי.


אנו אוהבים אתכם עד מאוד. מבקשים מכם לזכור שהאור, מודעות האור- היא אינה מודעות של טוב ורע, היא מודעות של הכל פה פועל לטובתי העליונה. ככל שתפסיקו לשפוט את עצמכם ותכבדו את האמת של מה שאתם חווים בתוך הכלי הפנימי שלכם, כך דרכם אל גן העדן עלי אדמות תהיה קלילה ופשוטה יותר.


אנחנו אוהבים אתכם מאוד, אנו ממשיכים לתמוך בכם דרך  הכלי שלנו, שרוני – שאנחנו מלמדים אותה איך לכבד את עצמה גם .


אנחנו נמשיך לדבר אליכם. אנו מזמינים אתכם עכשיו לקחת נשימה עמוקה, לפתוח את העיניים, לחזור לתוך תחושת הגוף, להמשיך איתנו את המסע בעיניים פתוחות.

אוהבים אותכם ותמיד פה לצידכם
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור
תוקשר על ידי שרוני מלכיצדק כהן.