יציבות בתוך השינוי

ניצוצות של אור אלוהי.

אני רוצה לשתף אותכם במסר שקבלתי  השבוע מהעצמי העליון שלי תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור כיצד לשמור על יציבות בתוך שינוי. 

ניצוצות של אור אלוהי יקרים ואהובים
כאן לורד מלכיצדק ותאומת הנשמה שלי מלכת האור ואנו רוצים להעביר לכם מסר לתקופה בה אתם נמצאים.

פלנטת כדור הארץ שלכם נמצאת בתהליך של החלפת מערכות שולטות ממערכות של חושך ודיכוי העצמי למערכות של אור וביטוי העצמי העליון ודברנו עמכם על כך רבות.

בתוך תהליך זה מצפים לכם הרבה מאוד שינויים ושינוי היא האנרגיה שהולכת להוביל את עידן הזהב, עידן המשיחות בו אתם נמצאים בימים אילו.

שינוי זה מזמין אותכם לצאת מאזור הנוחות שלכם.
שינוי זה מזמין אותכם לצאת אל הלא נודע.

שינוי זה מזמין אותכם להסכים לוותר על המקום שחושב שהוא יודע מה טוב עבורו ואיך דברים צריכים להיות ולהתמסר למקום התמים בתוככם שמסכים לא לדעת על מנת להתפתח אל מימד חדש של הוויה. 

שינוי זה מזמין אותכם לוותר על דפוסי החשיבה השלילית שלכם ועל דפוסי החשיבה המיושנים שלכם ולהיפתח לתודעה חדשה, שעבור האגו האנושי שלכם אולי תהיה אפילו הזויה ותחשב כלא נורמלית.

שינוי זה מזמין אותכם לצאת מהכיווץ של תודעת האגו המצומצמת ולהתרחב לתודעת העצמי העליון, התודעה של הפוטנציאל המלא של מי שהנכם של ביטוי העוצמה המלאה שלכם.

האגו האנושי אינו אוהב שינוי.
האגו האנושי אינו אוהב לצאת מאזור הנוחות.
האגו האנושי לא אוהב לצאת אל הלא נודע
ואינו אוהב להצהיר על עצמו כלא יודע מה טוב עבורו.

האגו האנושי אוהב להישאר בשליטה ומחפש כל הזמן יציבות ובטחון מבחוץ כי החוויה שהוא נובע ממנה היא חוויה של חוסר.

האתגר הגדול ביותר של כל אגו אנושי הוא להתעלות לרבדי העצמי העליון ולהנות מחווית השינוי מתוך חיבור לעוצמה הפנימית ולתדר של אני סומך.

האגו האנושי של כל אחד מכם מתבקש להתפתח בתהליך שינוי זה של החלפת מערכות שולטות, לפתח אמונה ואמון בעצמו, לפתח מרכז שליטה פנימי שמעניק יציבות פנימית שיכולה לעמוד בכל שינוי חיצוני.

כח אמונה זה טמון בכל אחד ואחת מכם והוא חלק מהווייתכם השלמה והמלאה. הזמינו את כח האמונה והאמון של הוויתכם השלמה להתמזג עמכם על ידי כך שתביעו כוונה ותבקשו מהעצמי העליון שלכם להפעיל ב 12 סלילי הדנ"א שלכם את כח האמון והאמונה ותדר הנני סומך על מי שהנני.

דמיינו איך 12 סלילי הדנ"א שלכם נשטפים באנרגיה הכתומה שמגלמת את תדר הביטחון האמון, האמונה האלוהית ותבחרו לצעוד בתוך השינוי שאתם מתבקשים לעשות כיום בחייכם, מתוך אמון בעצמכם, בעצמי העליון שלכם ובתוכנית הגבוהה שנוצרה על ידי הוויתכם האלוהית השלמה למסע חייכם ולמימוש הפוטנציאלים הגבוהים של מי שהנכם.

בעשותכם זאת תחוו יציבות בתוך שינוי, מתוך עוגן פנימי חזק.

אוהבים אותכם ותמיד פה בשבילכם ללוות אותכם במסע הקסום של עידן חדש זה, עידן הזהב , עידן המשיחות.
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור.
תוקשר על ידי שרוני מלכיצדק כהן.

כמו שאמרתי לכם בעבר 
תודעת העצמי העליון היא תודעה שונה לגמרי מתודעת האגו. בתקופה בה אנו נמצאים כל התהליכים האינטנסיביים שקורים היום, הן בחיינו האישיים והן בחיים הקולקטיבים, מטרתם היא אחת לדחוף אותנו לחזור לחיבור עם תודעת העצמי העליון, על מנת להשוות צורה עם איכויות הבורא ולהגשים את תכליתנו האמיתית כנשמות המתגלמות בגוף פיסי.

שולחת לך אהבה
ותמיד פה בשבילך ללוות אותך בדרכך

שרוני מלכיצדק כהן
מלווה בחלקים הנשגבים שלי
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור
קבוצת האלוהות של תודעת מלכיצדק 
הבורא והבוראה
מפתחת השיטה הקוד העל אנושי.
וכך קורה האו