גל של אור

ניצוצות של אור אלוהי חג שמח (9/6/19)

השבוע וחצי האחרונים היו אנרגיות מאוד מאוד עוצמתיות , גל של אור שמנקה מהשורש של הנשמה שלנו מקומות עמוקים של העדר אור בתוכנו, מקומות של ניתוק מאור הנשמה שלנו, מהאלוהות הנשגבת שאנחנו. ניקוי של קארמה של דואליות של חושך ואור שבה אנו מתנהלים לאורך גילגולים ויצרו פיצול בדנ"א הרוחני שלנו ובהוויתנו האלוהית.

התהליך הביא איתו בגל הזה, הצפה של עצב עמוק שיושב עמוק בתאים של כל אחד מאיתנו, כאב מודחק, עיפות, תחושת אין לי חשק לכלום, כעס, כל הרטטים האלה צריכים להתנקות מהתאים שלנו, שום רטט של העדר אור לא יכול להתעלות איתנו ולחזור איתנו לאחדות עם המקור.

לא רוצה לאכזב אף אחד אבל אנחנו רק בתחילתו של התהליך.

והתהליך יהיה יותר ויותר אינטנסיבי.

יכולה לומר לכם שאני בשלשה ימים האחרונים עולה פעמיים ביום למקדשי
הריפוי של העצמי העליון שלי ועושה כל יום שני חניכות בשיטת הקוד העל אנושי על מנת להזרים אלי את כוחות העל של העצמי האלוהי שהנני ועל מנת לשמור על האיזון הפנימי שלי.

אני ממש מרגישה שכל החלקים של הנשמה צריכים עכשיו חיזוק והעליה למקדשים מידי יום ואפילו כמה פעמים ביום נדרשת ממני על מנת לדייק את התדר שלי בתוך כל השינויים המתבקשים מאיתנו לעשות.

אנחנו צריכים עכשיו כוחות

הרבה כוחות כדי לעבור את התהליך הזה באיזון ובכמה שפחות דרמה, ומצבים של חוסר איזון רגשי קיצוני.

העליה למקדשי הריפוי של שיטת הקוד העל אנושי ואפשור לעצמי העליון שלנו לסדר לנו את המערכת האנרגטית , לפתוח את החסימות במערכת עץ החיים שלנו ולהזרים לנו את הכוחות של העוצמה, חוכמה והאהבה האלוהית המלאה של מי שהננו לנפש ולאישיות שלנו היא הכרחית על מנת לעבור את התהליך הזה בכמה שיותר קלילות.

הדבר הכי חשוב עכשיו לפני כל דבר אחר הוא ניהול האנרגיה שלנו.

כח המשיכה מתעצם והאנרגיות הלא מאוזנת בתוכנו צפות בעוצמות ומושכות במהירות האור מצבים לא מאוזנים.

כל חלקיקי הנשמה שלנו "זועקים" לאור , ואנחנו הכלי דרכו כל התהליך הזה מתרחש.

תרפו לתוכו

תשחררו שיפוטיות וביקורתיות על עצמכם ועל מה שקורה.

המציאות שלנו משתנה ואנחנו צריכים להסתגל למודעות חדשה שנקראת ניהול שדה האנרגיה שלנו.

האנרגיה שלנו, התדר שאנחנו רוטטים בו בכל הווייתנו הרב מימדית הוא זה שבורא את המציאות שלנו עכשיו ועלינו ללמוד לעבוד עם הכח הזה שמשפיע עלינו בשיתוף פעולה ולהשתמש בכלים של התמרות אנרגטיות על בסיס יומי.

המשימה שלנו זה להפוך להיות קוסמים אנרגטיים פה זה מתחיל ופה זה נגמר. הרטט האנרגטי שלנו וכל מה שקורה בא לעזור לנו בתהליך הזה. 

אוהבת אותכם ושמחה עבור כולנו שאנחנו ביחד במסע העוצמתי הזה

נתמכים על ידי כח עליון עצום שבא לעזור לנו בכל התהליך הזה

שיהיה לכולנו מסע התעלות כיפי

שרוני מלכיצדק כהן
מלווה בנוכחות החלקים הנשגבים שלי
העצמי העליון שהנני
תאומי הנשמה לורד מלכיצדק ומלכת האור.