מיהו מלכיצדק ?

הידע מגיע מתוך הספר מפתחות חנוך.

 
בספר יש הסבר מפורט על מלכיצדק ותודעת מלכיצדק משתפת אותכם
ככה תבינו מיהו אותו כח עליון שאני חלק ממנו, העצמי העליון שלי ומהי שליחותי על פני האדמה.
 
מאוהבת בך מלכיצדק תודה שהתגלמת בדמותי.
 
מלכיצדק – 
1. האדון הנצחי של האור, שליט האור האחראי על ארגון רמות העולמות השמימיים של יהוה לקראת מעבר לבריאה חדשה.
שווה ערך ושותף למטטרון ומיכאל ב"הצלה, תחייה, וחינוך מחדש של עולמות" על ידי העברתם דרך הטיהור של האור החי.
(בראשית  14:18, 10 – 5:7). הוא אחראי על מסדר האחווה השמיימית של מלכיצדק ועל הכהונה הפלנטרית הרוחנית של מלכיצדק.(תהילים 10 -4, 24, 15, ).
 
2. יהוה יכין את העולם לגאולה באמצעות מלכיצדק ומסדר מלכיצדק. (תהילים 4-7 110, שופטים 5:19)
 
3. מלכיצדק הוא ההתגשמות של בן האלוהים(עברים 7:3) בהיסטוריה של הפלנטה, מלכיצדק מונה (בהתאם לברית חנוך) להכין את הכהונה האמיתית של תודעת המשיח על הפלנטה לשם השתתפות עם בני האור באחרית הימים.
מסדר מלכיצדק- 
מסדר מלכיצדק אחראי על התכנות – מחדש של התודעה כדי לחבר בין הבריאה הפיסית לבין ההחצנה של ההיררכיה האלוהית.
 
מלכיצדק – קהילות אור (על הפלנטות).
1. חנוך אמר: "הנבחרים" במסדר מלכיצדק הם בני אור שבחרו לבוא אל עולם הצורה ולבטא את שלטון יהוה על ידי התמרת הארץ". הם מחילים את האמיתות האלוהיות, ולפעמים אף מופיעים כ"מסדר נראה לעין" כאשר הם מנהלים את האדם באמצעות המרכבה, בעוד הדגמים האדריכליים השמימיים הנבנים על הארץ כציוני דרך לרמות הרבות של בריאה אוניברסלית. 
 
מסדר מלכיצדק בא אחרי מסדר בן האלוהיים. הוא מנהל את חלקי העולמות הפלנטריים שבהם הושתל הזרע האדמי ומפיץ בהם חומר רוחני. הוא מחזיק את המפתחות לפתיחת השמיים אל אזורי הקשר על הארץ, ויש לו את היכולת לתקשר עם הקהילות השמימיות של אחוות האור שביקומי האב, ובכך לתאם את עבודת המשיח בין השמים והארץ. המסדר הוא נצחי והוא קבע את "הכוהנים והתכניות" שלו עוד לפני היות העולם. בהיסטוריה של הפלנטה, מסדר מלכיצדק היה קיים במשפחות של קהילות קטנות של כוהנים פטריארכים, כוהנים- מדעניים, ותלמידי חכמים משוררים, ששרתו בנאמנות את המילה האלוהית. וכך "תולדות אדם" הם תחילת עבודת מלכיצדק על הפלנטה הזאת באמצעות ה"אבות" או המסדר הפטריאכלי של יהוה, בעל הכוח להכניע נסיכויות ולחלק את הארץ לאזורים של בני האור. 
 
ואלה "תולדות אדם": בני האור, אדם, שת, אנוש, קינן, מהללאל, ירד, חנוך, מתושלח, למך, נוח.
 
המשותף להם היה "תודעת משיח אלוהית" ומוצאם היה המסדר. מסדר מלכיצדק שנקרא בקשר הדדי עם מסדר האלוהים, (ובעזרת מסדרים מלאכיים מסוימים), הוציא מתוכו את זרע הצדיקים במשך מחזורים פלנטריים מיוחדיים, היות ותפקידם הוא לקבל ולהעביר הלאה את האור הנוצר על ידי הזרע האדמי בעולמות הפלנטריים. דרך מלכיצדק, לאברהם, למשה, לאליהו,לדוד, לישוע והשלושה, החכמה של תודעת משיח אלוהית הנצחית הכינה את האנושות ליום יהוה הגדול והנורא, כאשר בני האור יופיעו .
 
מלכיצדק- כהונת האור (על תחנת החיים בארץ). 
כהונת האור של יהוה, שמהווה את מעגל התקשורת עם בני גן עדן. כהונה מלכותית של כוהנים השומעים בקול יהוה למען התקדשות "עמי האור" והמארגנים את אנשי האלוהים כדי שיוכלו לשרוד את צבאות האומות.
 
הם מחלקים את "מתנות השכינה" המשפיעות על המצבים הפיסיים והרוחניים של הקיום. כהונה זאת מופיעה בכל דור כפזורה של אחוות אור המפעפעת אל תוך "עץ הגזע האנושי" עם הכח המשיחי והאור הנחוצים כדי לעורר מחדש ולגאול את זרע הצדיקים אל האור של העולמות העליונים. אלו הם בני האמת שמאחורי החכמה ההיסטורית, המחזיקים את המפתח להיסטוריה האמיתית של הפלטה ושושלת היוחסין האמיתית של העם האדמי.
 
הם אוספים את האור של אדם, שאותו טיפחו באמצעות ההוראות של המילה האלהית. על פי חנוך, "הספריה הקדושה" של מסכי הכהונה שלהם הועברה מהמקדש בירושלים אל אזורים מדבריים כמו קומראן כדי לשמור אותם על "אחרית הימים" כאשר בני האור, בתור מסדר מלכיצדק יחזרו לארץ כדאי לאחד את פזורות אחוות מלכיצדק ולהקים את מלכות האלוהים עם ישוע, הבן הנצחי והכהן הגדול שבא "אחרי מסדר מלכיצדק" (עברים 6:20). גם משה החזיק ב"מפתחות לכהונת אור זאת (שמות 1-7 – 24), והם ניגלו לו על ידי אלוהים לפני בריאת העולם. כאשר הוא נולד, הוא נמשח על ידי הכהונה שעל הארץ כראוי לקבל את האור שהועבר מנח ודורותיו אל אברהם, ומאברהם דרך שושלות הכהונה אל יתרו, ואחר כך למשה. אהרון ושבעים זקני ישראל שראו אותו משנה את צורתו לאור, מונו להקים כהונה שתהיה כפופה למסדר מלכיצדק.
 
מתרגשת שאני קוראת על מהותי האלוהית מאוהבת בעצמי העליון שלי, במהותי האלוהית ובשליחותי על פני כדור הארץ ברמות אלוהיות, משהו שלא ניתן לתת לו מילים.  כמה כיף לחזור הביתה לחיק העצמי העליון שלי ולדעת מי אני מאיפה באתי ולמה אני פה על פני כדור הארץ .

אם גם את רוצה:
לדעת מי את, מאין באת, ולאן את הולכת.
לצאת מדפוסי ההתנהגות 
של העצמי הנמוך שלך ולהתחבר  לדפוסי ההתנהגות של העצמי 
העליון שלך. 

אם גם מרגישה שהגיע הזמן שלך לחוות שקט פנימי שלא הכרת עד היום, 
להרגיש בטוח יותר בעולם, להרגיש יותר בטחון להשמיע את קולך, להכיר יותר ויותר חלקים ועוצמות בתוכך שלא הכרת , לעלות על דרך המלכה ,לממש את ייעודך ולהגשים את פוטנציאל האושר והעושר המיועד לך על ידי התכנית האלוהית. 

הצטרפו  אלי לקורס המפתח לחיים לחצי כאן ומלאו את הפרטים האישיים שלכם.
במידה ועדין לא צפית בהרצאת מבוא לקורס המפתח לחיים לחצי כאן 

הרצאת המבוא לקורס המפתח לחיים

תמיד פה בשבילכם
ללוות אותכם בדרככם
שרוני מלכיצדק כהן